Conte požaduje na Stamford Bridge 5 nových hráčů

Conte požaduje na Stamford Bridge 5 nových hráčů

Chelsea by měla v nejbližší době přijít o španělského kanonýra Diega Costu. Na pořadu dne však budou na Stamford Bridge také příchody a italský manažer Blues Antonio Conte si žádá po majiteli Romanu Abramovičovi podpis pěti nových akvizic.

Alespoň to píše list The Mirror a důvod je prostý - šampion Premier League by se rád udržel na trůnu také v následujícím soutěžním ročníku 2017/2018, čímž by definitivně potvrdil své výsadní ostrovní postavení, neboť by mu to přineslo třetí primát ve čtyřech letech.

Bývalý stratég Juventusu či italské reprezentace se domnívá, že někdejšího snajpra Atlétika Madrid může v Londýně perfektně nahradit Belgičan Romelu Lukaku. Management Chelsea doufá, že by mohla za ofenzivní eso s minulostí v Anderlechtu či West Bromwich Albionu liverpoolským Toffees 70 milionů liber.

V ohrožení mají být i současní hráči áčka Nemanja Matič a cesc Fábregas, kteří jsou žádaní na jiných adresách. A Conteho reakce? Ital si vyhlédl dvaadvacetiletého francouzského středopolaře Tiemoué Bakayoka z Monaka a svého krajana Marca Verrattiho z Paris Saint-Germain, jehož ovšem vydatně lanaří do Katalánska i slavná Barcelona a je otázkou, pro jakou soutěž se rozhodne.

Mezi vyhlédnutými posilami se nalézají také dva hráči z kádru neúspěšného finalisty Ligy mistrů, a sice Leonardo Bonucci a Alex Sandro. Oběma by Chelsea vyztužila svou defenzivní řadu.

Barcelonské lanaření Verrattiho? Cena už se vyšroubovala na 100 milionů eur