Ligový průvodce 2017/18 – ideální sestavy, rozhovory či přestupy! To vše v HATTRICKU

Ligový průvodce 2017/18 – ideální sestavy, rozhovory či přestupy! To vše v HATTRICKU

PĚT STRAN O KAŽDÉM KLUBU! Nechybí šestnáct interview s hvězdami všech ligových mužstev, dále se můžete kromě rozhovorů těšit i na soupisky, přestupy, ideální sestavy nebo prognózy. Celkem 108 stran, které vás dokonale provedou HET ligou 2017/18, navíc k tomu dostanete i 32 ligových plakátů týmů i hráčů!

VYLEPŠENÝ PRŮVODCE: Ale pozor! Kromě tradičního speciálu v podobě soupisek, týmových fotografií apod. jsme pro vás připravili i zajímavý přehled ročních rozpočtů, trenérských platů, cen vstupenek, permanentek či klobás a piva na stadionu! Novinkou jsou rovněž TOP 3 události léta u každého z šestnácti ligových klubů!

– LIGOVÝ LOS: Jízdní řád podzimu 2017! Jak to bude v české HET lize probíhat v úvodní části aktuální sezony? Podívejte se na přehled celého ligového podzimu 2017/18 kolo za kolem! Kdy dojde na derby pražských „S“?

– HISTORICKÁ TABULKA: Samostatná česká liga od roku 1993 až do roku 2017! Celkem čtyřiatřicet týmů, jimž vévodí letenský klub! Jak dlouho se ale Sparta udrží na čele před silným konkurentem z Edenu?

– VERDIKT: Hlavní rozhodčí pro sezonu 2017/2018! Co lze čekat od sudích v novém ročníku HET ligy? Nová rubrika nebude chybět po celý rok, na úvod vám nabízíme hodnocení všech letošních ligových rozhodčích, kteří jsou na listině.

– LIGOVÍ VÍTĚZOVÉ: Přehled vítězů samostatné české ligy do roku 1993 do roku 2017! Naposled triumfovala Slavia, jak to ale bylo v minulosti? A kde se sešívaní umístili v celkovém počtu získaných titulů?

– KALENDÁŘ SEZONY 2017/18: Kromě jízdního řádu ligového podzimu se můžete těšit i na kalendář dalších fotbalových událostí. Chybět nebude kvalifikace na mistrovství světa, Liga mistrů či Evropská liga, ale ani druhá liga nebo divize!

– REKAPITULACE: Co všechno tedy najdete ve velkém LIGOVÉM PRŮVODCI 2017/18?

  • 5 stran o každém týmu
  • 16 interview s hvězdami všech ligových klubů
  • 32 ligových plakátů hráčů i hvězd
  • TOP 3 události léta u každého klubu
  • graf výkonnosti za posledních 10 let
  • info o klubu, o stadionu i týmové foto
  • soupisky, ideální sestavy, prognózy, přestupy, hodnocení jednotlivých řad
  • rozpočty, platy a ceny vstupenek, permanentek či klobás s pivem
  • celkem 108 stran o HET lize 2017/18

– HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 99 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu! V prodeji již od čtvrtka 3. srpna 2017!

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně více jak 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Ke dvouletému předplatnému magazínu HATTRICK máme i dva dárky: kniha „5000:1 LEICESTER CITY“ od Roba Tannera a kniha „LIONEL MESSI: ÚŽASNÝ PŘÍBĚH“ od Michaela Parta.