Ben Chaimovi a Biabianymu asi chybí kondice, někteří ani do Sparty chodit nemuseli, tvrdí Blažek

Ben Chaimovi a Biabianymu asi chybí kondice, někteří ani do Sparty chodit nemuseli, tvrdí Blažek

Člen klubu ligových brankářů Jaromír Blažek začal nedávno pomáhat futsalové Spartě. Oslovuje partnery vyřizuje PR věci i propojení s fotbalovou sestrou z letenské Generali arény.

Návrat na místa, kde to velmi dobře zná, však zatím podle všeho nepřichází v úvahu. Sám by přitom zájem a chuť pomoci měl...

"To se zeptejte někoho jiného, to se neptejte mě. To na mně nezáleží. Cokoli bude spojené se jménem Sparta Praha, ať už je to fotbal, futsal nebo něco jiného, tak vždycky rád pomůžu. Kdy to bude, nebo jestli to někdy bude, to nevím. Nemám s tím ale problém," ozřejmil v interview pro idnes.cz čtyřiačtyřicetiletý internacionál.

Nynější dění pochopitelně sleduje velmi pečlivě. V klubu strávil řadu let a má k němu zřetelné pouto. Která z mnoha letních posil ho zaujala nejvíce a mohla by být skutečným přínosem? "Samozřejmě přišli dobří hráči. Ben Chaim nebo Biabiany z Interu Milán, to jsem koukal, ti vypadají nadějně. Akorát musí potrénovat. Řekl bych, že jim chybí kondice," upozornil portálem idnes.cz citovaný majitel bronzové medaile z ME 2004.

Ne každý z nově příchozích ho však potěšil a v některých případech je notně skeptický. Konkrétní však nebyl. "Myslím, že některé ty příchody do Sparty byly takové... Nevím, jestli to bylo uvážené, nebo neuvážené, ale mám pocit, že někteří ani do Sparty chodit nemuseli. Jak ale říkám, to je čistě můj názor. Kdybych si všechna ta jména pamatoval, tak je klidně řeknu. Popravdě si je ale nepamatuji," uzavřel někdejší strážce svatyně Jihlavy, Norimberku, Příbrami, Viktorie Žižkov či Bohemians 1905, jehož slova vyšla na idnes.cz.

Sparta je po pěti kolech na šesté pozici se sedmibodovým odstupem na lídra, kterým je Viktoria Plzeň. Druhá Slavia má náskok tří bodů.

Zeman o Stramaccionim: Dříve se chodil dívat na moje tréninky a hodně jsme spolu o fotbale mluvili