Asi padne i rekord Batistuty. Schick už by měl být ve věčném městě...

Asi padne i rekord Batistuty. Schick už by měl být ve věčném městě...

Ruch kolem jednadvacetiletého českého reprezentanta Patrika Schicka ještě neutichá. Italský tisk v úvodu nového pracovního týdne informoval, že by se měl stát nejdražší posilou v historii AS Řím.

Sampdoria Janov by za svůj vytáhlý ofenzivní klenot mohla obdržet až 38 milionů eur, což je v přepočtu zhruba 991 milionů korun.

Corriere dello Sport píše, že samotná přestupová částka bude činit 36 milionů eur a další 2 miliony eur mají do Janova připlout díky různých bonusům.

Pokud se tak opravdu stane, bývalý hráč Sparty či Bohemians 1905, jenž v aktuálním ročníku Serie A zatím vůbec nenastoupil, překoná i letitý rekord Argentince Gabriela Batistuty, jenž svého času posílil AS právě za 36 milionů eur.

Schick, jenž byl v posledních týdnech spojován i s Juve, Interem a Neapolí, se zároveň stane druhým nejdražším fotbalistou české historie. Na Pavla Nedvěda ale ještě nemá, jeho rekord z roku 2001 činí 1,6 miliardy korun.

Přestupová sága klienta agenta Pavla Pasky by měla být ukončena poté, co se v pondělí útočník podrobí ve věčném městě lékařské prohlídce a následně na Olympijském stadionu podepíše dlouhodobý kontrakt do roku 2022.

Škriniar je fenomén a Schick je lepší než Dybala. Cassano chválil česko-slovenské mládí...