Diego Costa jim nestačí? Atlético zajímá superhvězda rozjeté Neapole

Diego Costa jim nestačí? Atlético zajímá superhvězda rozjeté Neapole

Atlético Madrid, které v Primera División stále neprohrálo a inkasovalo jen šest branek, sleduje situaci ohledně belgického reprezentanta ve službách SSC Neapol Driese Mertense, jenž načal na jihu Apeninského poloostrova svou pátou sezonu v řadě.

Španělský list AS hlásí, že šéf madridského klubu z Vicente Calderóna Andrea Berta by rád malého velkého muže s minulostí v Ultrechtu či PSV Eindhoven přivedl do La Ligy, ovšem není sám...

Tuto sezonu 2017/2018 pozorně mapují výkony spoluhráče Reiny, Callejóna, Hamšíka a spol. také Manchester United, Bayern Mnichov a Barcelona.

V závěru letního přestupového období už Neapol odmítla konkrétní nabídku jednoho význameného evropského klubu, jehož oslnilo 28 přesných zásahů v osmadvaceti startech v základní sestavě.

Vlivný prezident aktuálního lídra italské ligy Aurelio de Laurentiis se rozhodl, že by vzhledem k velkým ambicím o produktivního útočníka nerad přišel.

U třicetileté hvězdy, která využila 996 letošních minut v 10 ligových tref, se však má za to, že má jednu z posledních šancí na poslední velý přestup své kariéry.