Dortmundské eso Weigl má dilema snů - City, nebo Real

Dortmundské eso Weigl má dilema snů - City, nebo Real

List Bild se na svých stránkách zaobírá zákulisní bitvou dvou gigantů o jedno německé eso. Manchester City údajně soutěží s Realem Madrid o možnost podpisu mladé dortmundské hvězdy Juliana Weigla.

Perspektivního a dlouhodobě skvěle hodnoceného záložníka z vestfálského Signal Iduna Parku si totiž pro své další plány vyhlédl samotný šéf kádru šlapajících Citizens Josep Guardiola.

Dvaadvacetileté bundesligové eso se ocitlo na seznamu bývalého manažera Barcelony a Bayernu Mnichov kvůli tomu, že aktuální lídr Premier League se bude v létě poohlížet po novém čísle 6.

Bílý balet už byl vedením BVB neformálně odmítnut hned u několika nejlepších hráčů včetně středopolaře Weigla.

Ačkoliv se první muž Los Blancos Florentino Pérez koley Bürkiho, Bartry, Papastathopoulose a spol. jen tak nevzdá, movitá a momentálně velmi rozjetá značka z Etihad Stadium má ohledně možného uzavření dohody určitě šanci také.

Pětinásobný reprezentant našich západních sousedů, který v aktuálním ligovém ročníku zasáhl do 11 duelů s bilancí jedné trefy, je součástí žlutočerných barev od léta 2015. Dortmund si ho tehdy pořídil za 5 milionů eur z Mnichova 1860.

Lov může začít. Kam zamíří jamajský talent, který působil na Slovensku, Bailey?