Sparta s Libercem, Slavia s Viktorií, Ajax - Tottenham, Chelsea - Eintracht, závěr Premier League!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Tento týden se bude lámat chleba nejen v horních patrech tabulky české ligy, neboť první Slavia Praha vyzve v rámci nadstavby druhou Viktorii Plzeň, která se v případě výhry dostane do čela tabulky. Televizní obrazovky ale nabídnou i semifinálové odvety v Lize mistrů či poslední kolo anglické Premier League, kde jsme se jméno mistra stále na rozdíl od ostatních soutěží, tedy kromě bundesligy, kde je to ale téměř rozhodnuté, nedozvěděli. Na co vše se tedy lze těšit v době od středy 8. do pondělí 13. května?

Sparta s Libercem, Slavia s Viktorií, Ajax - Tottenham, Chelsea - Eintracht, závěr Premier League!

STŘEDA 8. KVĚTNA 2019

10.25: Sestřih z odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů FC Liverpool – FC Barcelona.
10.45: Zpravodajství před odvetnými semifinálovými utkáními Evropské ligy – ČT Sport.
20.25 (výkop 21.00): Ajax Amsterdam – Tottenham Hotspur (odvetné semifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal. Polská TVP 1 ve 20.55 hodin.
22.00: Sestřih z 37. kola anglické Premier Leagu – ČT Sport. 
23.00: Sestřih z odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů Ajax Amsterdam – Tottenham Hotspur – ČT Sport. 

ČTVRTEK 9. KVĚTNA 2019

9.05: Sestřih z odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů Ajax Amsterdam – Tottenham Hotspur – ČT Sport.
17.30: Sestřih z odvetných semifinálových utkání Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.
20.00: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 1. nadstavbové kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
20.10: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 2. kolo nadstavbové části české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
20.35 (výkop 21.00): FC Valencie – FC Arsenal (odvetné semifinálové utkání Evropské ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.50 hodin.
20.45:  První úvodní semifinálové utkání play off čtvrté anglické ligy/Sky Bet League Two – Arena Sport 1.
20.50 (výkop 21.00): FC Chelsea – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (odvetné semifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1. Slovenská RTVS 2 (Dvojka) ve 20.45 hodin.
3.30: Sestřih z odvetných semifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1. 

PÁTEK 10. KVĚTNA 2019

10.40: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 2. kolo nadstavbové části české Fortuna:ligy) – ČT Sport.
13.10: Sestřih z odvetných semifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 v 18.20 hodin.
20.40 (výkop 20.45): AS Saint-Étienne – HSC Montpellier (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9 hodin.
20.40 (výkop 20.45): FC Aberdeen – FC Heart of Midlothian Edinburgh (utkání 37. kola skupiny o titul skotské Premiership) – Digi Sport 1.
20.45: Druhé úvodní semifinálové utkání play off čtvrté anglické ligy/Sky Bet League Two – Arena Sport 1.

SOBOTA 11. KVĚTNA 2019

9.20: Zpravodajství z odvetných semifinálových utkání Evropské ligy – ČT Sport.
9.50 (výkop 10.00): MFK Chrudim – FC Sellier & Bellot Vlašim (utkání 28. kola české druhé ligy/Fortuna:národní ligy) – ČT Sport.
13.25 (výkop 13.30): První úvodní semifinálové utkání play off druhé anglické ligy/Sky Bet Championship – Digi Sport 4. Arena Sport 2 ve 13.30 hodin. Digi Sport 4 záznam ve 20.10 hodin.
13.35: Che-pej Chua-sia Fortune – Che-nan Ťien-jie (utkání 9. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 23.15 hodin.
14.45 (výkop 15.00): ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina (utkání 8. kola skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.
14.50 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905 – 1. FC Slovácko, Slezský FC Opava – Dukla Praha a 1. FK Příbram – MFK Karviná (utkání 2. kola nadstavbové části 11. až 16. místo české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.
15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko – Bayern Mnichov (utkání 33. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.
15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – Fortuna Düsseldorf (utkání 33. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 23.05 hodin.
16.55 (výkop 17.00): SCO Angers – FC Paris Saint-Germain (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
17.00 (výkop 17.30): FK Jablonec – Baník Ostrava (utkání 2. kola nadstavbové části skupiny o 1. až 6. místo české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.
17.25: Sestřih z odvetných semifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 ve 22.00 hodin.
17.55 (výkop 18.00): Cagliari Calcio – Lazio Řím (utkání 36. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.
18.10 (výkop 18.15): Druhé úvodní semifinálové utkání play off druhé anglické ligy/Sky Bet Championship – Digi Sport 4. Arena Sport 1 v 18.15 hodin.
19.30 (výkop 20.00): Sparta Praha – Slovan Liberec (utkání 2. kola nadstavbové části skupiny o 1. až 6. místo české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.
19.55 (výkop 20.00): OGC Nice – FC Nantes (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.
20.05 (výkop 20.00): FC Dallas – New York Bulls (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.
20.25 (výkop 20.30): ACF Fiorentina – AC Milán (utkání 36. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.
20.30: První úvodní semifinálové utkání play off třetí anglické ligy/Sky Bet League One – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.
21.30: Sporting CP Lisabon – CD Tondela (utkání 33. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.
22.05 (výkop 22.00): Los Angeles Galaxy – FC New York City (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. 

NEDĚLE 12. KVĚTNA 2019

12.25 (výkop 12.30): FC Turín – Sassuolo Calcio (utkání 36. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
12.55 (výkop 13.00): FC Glasgow Rangers – Celtic Glasgow (utkání 37. kola skupiny o titul skotské Premiership) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 20.30 hodin.
14.30: Ajax Amsterdam – FC Utrecht (utkání předehrávaného 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 21.00 hodin.
14.30: AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (utkání předehrávaného 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2.
14.40 (výkop 15.00): Sigma Olomouc – Fastav Zlín (odvetné semifinálové utkání play off skupiny o 7. až 10. místo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v pondělí v 8.35 hodin.
14.50 (výkop 15.00): FK Mladá Boleslav – FK Teplice (odvetné semifinálové utkání play off skupiny o 7. až 10. místo české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.
14.55 (výkop 15.00): FC Stade Rennes – EA Guingamp (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
15.25 (výkop 15.30): SC Paderborn 07 – Hamburger SV (utkání 37. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.
15.30 (výkop 16.00): FC Brighton & Hove Albion – Manchester City(utkání 38. kola anglické Premier League) – TV Seznam. Digi Sport 4 v 15.55 hodin, záznam ve 22.35 hodin.
15.55 (výkop 16.00): FC Liverpool – FC Wolverhampton Wanderers(utkání 38. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.
15.55 (výkop 16.00): FC Leicester City – FC Chelsea (utkání 38. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.25 hodin.
16.30 (relive, výkop 16.00): BSC Young Boys Bern – FC Basilej (utkání 33. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 1.
16.55 (výkop 17.00): OSC Lille – Girondins Bordeaux (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
17.00: FC Red Bull Salcburk – LASK Linec (utkání 30. kola skupiny o titul rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.
17.30 (výkop 18.00): Slavia Praha – Viktoria Plzeň (utkání 2. kola nadstavbové části skupiny o 1. až 6. místo české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam ve 20.00 hodin.
17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – 1. FSV Mainz/Mohuč (utkání 33. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.
18.25 (výkop 18.30): Atlético Madrid – FC Sevilla (utkání 37. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.
18.30: CD Nacional Madeira – FC Porto (utkání 33. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.
19.00: První odvetné semifinálové utkání play off čtvrté anglické ligy/Sky Bet League Two – Arena Sport 1.
19.00 (záznam, výkop 13.35): Šanghaj SIPG –Šan-Tung Lu-neng  Tchaj-šan (utkání 9. kola čínské Superligy) – Arena Sport 2.
20.25 (výkop 20.30): AS Řím – Juventus Turín (utkání 36. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.
20.55 (výkop 21.00): Olympique Marseille – Olympique Lyon (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
21.00:  FC Rio Ave – Benfica Lisabon (utkání 33. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.
21.00 (záznam, výkop 14.30): Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (utkání předehrávaného 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.
22.50: Dohráno (zpravodajství z 2. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy) - ČT Sport. Repríza v 5.20 hodin.
1.20 (výkop 1.00): D. C. United – Sporting Kansas City (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.
4.55: Zpravodajství z odvetných semifinálových utkání Evropské ligy – ČT Sport. 

PONDĚLÍ 13. KVĚTNA 2019

13.10: Zpravodajství z odvetných semifinálových utkání Evropské ligy – ČT Sport.
18.55 (výkop 19.00): FC Bologna – FC Parma (utkání 36. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
20.00: TIKI-TAKA 32 (fotbalová show po 2. kole nadstavbové části české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.
20.25 (výkop 20.30): FC St. Mirren – FC Hamilton (utkání 37. kola skupiny o záchranu skotské Premiership) – Digi Sport 2.
20.30: Sestřih z odvetných semifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1.
20.55 (výkop 21.00): Inter Milán – AC Chievo Verona (utkání 36. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.