Na Old Trafford už Sánchezovi nevěří. Jeho agent se ho snaží nabídnout v Itálii

Na Old Trafford už Sánchezovi nevěří. Jeho agent se ho snaží nabídnout v Itálii

Třicetiletá chilská ofenzivní hvězdička na Old Trafford vyhasíná. Po svém příchodu z Arsenalu v roce 2018 dokázala zaznamenat jen pouhých pět přesných zásahů a vše nasvědčuje tomu, že v létě klub opustí. Manchester United se rozhodně jeho prodeji nebrání, ale určitě bude chtít za jeho uvolnění zajímavé odstupné. Podle posledních zpráv by se Sánchez mohl přestěhovat do Serie A.

Britský list Daily Mail nedává žádnou šanci tomu, že by Alexis Sánchez setrval v Manchesteru United další sezónu. Jeho agent Fernando Felicevich se už porozhlíží po nové možné adrese. Podle informací deníku Calciomercato je ofenzivně laděný hráč nejblíže přesunu do Itálie.

Felicevich již údajně oslovil sportovního ředitele Juventusu Fabia Particia, že má Stará dáma dobrou šanci jeho zmocněnce získat. Turínský gigant se však zatím zdráhá, neboť ví, že se chilskému legionáři v poslední době příliš nedaří. Jeho zakoupení by bylo podle mnohých až moc velkou loterií. Problémem jsou také platové požadavky, neboť aktuálně pobírá na Old Trafford 500 tisíc liber týdně.

Bude obtížné naleznout zájemce, který by chtěl tento plat udržet. Daleko vhodnější se jeví, že by hráč slevil ze svých požadavků a smířil se s tím, že nejprve musí svou kariéru adekvátně restartovat, než se dočká opět honosné mzdy. Sánchezův agent plánuje také oslovit další italské kluby. Podle zákulisních informací by měla informace o možném přesunu dorazit do AS Řím, Interu Milán a Neapole.