Sparta už našla nového pravého beka, který dorazí na Letnou stejně jako Karlsson ze švédské ligy

Sparta už našla nového pravého beka, který dorazí na Letnou stejně jako Karlsson ze švédské ligy

Sparta by měla brzy představit vyhlíženou posilu na post pravého obránce, kterým se stane mladý Nor Andres Vindheim, jenž aktuálně podstupuje na Fakultě tělesné výchovy a sportu zdravotní testy.

Jak zaznělo na isport.blesk.cz, letenské "S" by mělo za třiadvacetileté zboží ze švédského Malmö zaplatit přibližně 1,3 milionu eur, což je v přepočtu kolem 33 milionů korun.

Mládeho hráče si vyhlédl šéf sparťanského skautingového oddělení Jiří Rosický, který ho v průběhu jarní fáze několikrát sledoval také osobně. Byl tedy proklepnut podobně jako David Moberg Karlsson.

"Zástupci Sparty se v minulém týdnu potkali v Kodani přímo se zástupci Malmö. Jednání byla poměrně komplikovaná, oba kluby se ale postupně blíží k dohodě. Oficiálně uzavřený ale transfer ještě není," citoval Deník Sport svůj zdroj napojený na sparťanské prostředí.

Rychlonohý rodák z Bergenu, který je chválen za podporu útoku a velký fyzický fond, byl řádně vidět i v rámci Evropské ligy. V minulosti oblékal v norské Eliteserien trikot Brannu.