Krmenčík už je v Soluni. Jaké číslo si vybral a kdy může debutovat v novém dresu?

Krmenčík už je v Soluni. Jaké číslo si vybral a kdy může debutovat v novém dresu?

PAOK Soluň potvrdil, že se dohodl s Bruggami na zapůjčení českého reprezentačního útočníka Michaela Krmenčíka a to do konce stávající sezony 2020/2021.Součástí lednové transakce však není opce na trvalé odkoupení.

"PAOK byla má první volba. V řecké nejvyšší soutěži patří ke špičce," pronesla ve své úvodní zdravici směrem k fanouškům nová posila.

Explzeňský forvard, jenž v minulosti prošel také Duklou, Sokolovem, Vlašimí, Čáslaví či Baníkem Ostrava, bude nosit na řecké půdě dres číslo 27.

A to je změna - zatímco v Plzni oblékal patnáctku a v nároďáku byl k zastižení s jedenáctkou, v Bruggách šel po čísle devět.

V lednu 2020 se český reprezentant, jenž byl nejprve spojován s odchodem do Turecka, loučil s Viktorií za 6,5 milionů eur. V belgické First Division A si od té doby připsal 15 startů a tři přesné zásahy, s tím, že na evropských kolbištích neskóroval.

V Soluni může mít rodák z Kraslic velmi rychlou premiéru. Tabulkově třetí PAOK, ve kterém se nedávno nedokázal prosadit exslávista Miroslav Stoch, jde totiž v rámci řecké Super League 1 poprvé do akce již sedmý lednový den na půdě Atromitosu (a pokud ne, jen v lednu čeká na týj ze Soluně dalších sedm utkání).

Pokud jde o konkurenci, uruguayský trenér Pablo García během podzimu sázel zejména na trio Swiderski, Čolak a Tzolis. Protože dva z nich příliš branek nenastříleli, cesta do základní sestavy by nemusela být úplně nereálná...

Manchester United - Manchester City, Mönchengladbach - Bayern, AC Milán - Juventus, FA Cup, Tipsport Malta Cup

Zdroj: paokfc.gr

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PAOK FC (@paok_fc)