Opava získala vysněnou posilu. Jak jsou na tom další příchody?

Opava získala vysněnou posilu. Jak jsou na tom další příchody?

Pavel Zavadil si může odškrtnout první splněný úkol. Vrací se někdejší sniper Tomáš Smola. Kdo ho bude následovat?

Jednatřicetiletý útočník se vrací formou půlročního hostování z rumunského celku CS Gaz Metan Medias. Smola zanechal ve slezském celku výraznou stopu, když klubu pomohl vykopat postup do nejvyšší soutěže i jeho následné etablování. Smola se stal později jedním z klíčových mužů Baníku Ostrava, po příchodu Luboše Kozla se ovšem stal nepotřebným a vzal za vděk zahraniční angažmá.

"Tomáš pro nás byl jednoznačnou volbou. Je to hráč, kterého jsem poznal osobně na hřišti i v kabině. Do mančaftu je to perfektní kluk, v kabině byl vždy oblíbený a my jsme potřebovali lídra i do šatny. Ví, co má dělat a je na něj absolutní spoleh," uvedl do médií sportovní manažer Opavy Pavel Zavadil.

Opava tak pokračuje v masivním posilování, které předznamenali již příchody Jiřího Kulhánka, Aleše Nešického, Lukáše Kaniu, obránce Davida Březinu a gólman Tomáš Digaňa. Zavadilův tým i nadále pracuje na příchodech talentovaného Patrika Hellebranda a útočníka Tomáše Čvančary. Bude to stačit na záchranu? Zavadil s Kováčem rozhodně nic nepodceňují.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.