Teplice Horu neudrží. Kam míří ofenzivní univerzál, když si ho Olomouc nemohla dovolit?

Teplice Horu neudrží. Kam míří ofenzivní univerzál, když si ho Olomouc nemohla dovolit?

Otazník nad budoucností devětadvacetiletého Jakuba Hory se zdá být vyřešen. Kmenový hráč pražské Slavie s minulostí v Teplicích, Plzni, Bohemians 1905 či Českých Budějovicích měl v počátečních fázích vyjednávání Na Stínadlech setrvat, ale nakonec se tak nestane. Podle informací webu iSport.blesk.cz zkusí své štěstí v Polsku.

Hora přišel do Edenu v roce 2019 a během podzimu byl využíván především jako žolík, který naskakoval z lavičky náhradníků. Vinou velké konkurence v kádru sešívaných byl však poslán na hostování zpět do Teplic, kde o něj měli zájem i pro jarní část této sezóny.

Kouč Kučera před týdnem ještě potvrzoval, že by rád hostování prodloužil, ale jeho kmenový klub měl jiné plány. Proslýchal se také zájem Olomouce, která v něm viděla náhradu za Šimona Faltu, ale kvůli vysokým finančním nárokům si jej nemohla dovolit.

Devětadvacetiletý ofenzivní univerzál nakonec míří do Polska, kde oblékne barvy týmu z Bielsko-Biala. Není to asi náhodou, neboť jen pár hodin před ním na stejnou adresu přicestoval Jan Nezmar, který zde bude působit jako klubový poradce. Horovi zbývá už jen absolvovat zdravotní prohlídku, po které se s novým chlebodárcem domluví na půlročním hostování s možností opce.

Zdroj: iSport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.