Jak to bude s přesunem Součka do Bayernu? Flick se vyjádřil na téma zimního posilování

Jak to bude s přesunem Součka do Bayernu? Flick se vyjádřil na téma zimního posilování

Před pár týdny se objevila v médiích informace, že bavorský obr by se měl snažit o zisk českého reprezentačního záložníka Tomáše Součka. Zájem možná skutečně bundesligový mistr má, ale chutě si bude muset nechat zajít, neboť se také jeho dotýká finanční krize způsobená prázdnými stadióny. Trenér Hansi Flick se nechal slyšet, že pro jaro s příchody do týmu nepočítá.

Ekonomická krize způsobená koronovirem si vybírá svou daň a nevyhýbá se ani nejzvučnějším značkám. Již delší dobu se hovoří o velkých ztrátách v Barceloně, ani Juventus se netváří při svých účetních výkazech příliš usměvavě. Jak se zdá, krize má dopady také na Bayern Mnichov, který má každoročně vysoký příjem právě z divácké návštěvy.

„Současná situace se dotýká všech klubů na světě. S koronavirem to není jednoduché. Chci, aby bylo jasno, že nebudu požadovat nové hráče. Vím, v jakém stavu se nachází Bayern Mnichov a skutečně se nejedná o nic nesnadného,“ nechal se slyšet pětapadesátiletý kouč.

Aktuální mistr Ligy mistrů se tak pokusí vsadit na svůj současný kádr, ale i v minulosti během zimních oken příliš aktivitou nehýřil. „Mužstvo, které teď máme k dispozici, je stejné, s nímž dohrajeme sezónu. Nejsem si jistý, ale jeden, dva hráči by možná mohli odejít. O jistých věcech se v zákulisí mluvilo, my tady však disponujeme kvalitním kádrem. Neřekl bych, že jsou naše cíle v ohrožení,“ dodal Flick.

Zdroj: goal.com