Fanouškům už s Wernerem dochází trpělivost, Lampard se ale nevzdává. Prý jej začne stavět na jiné pozici

Fanouškům už s Wernerem dochází trpělivost, Lampard se ale nevzdává. Prý jej začne stavět na jiné pozici

Timo Werner přestoupil v létě z Lipska do Chelsea jako velké jméno a fanoušci doufali, že bude střílet góly jako třeba Didier Drogba, první půlrok německého reprezentanta na Stamford Bridge ale neproběhl tak, jak si obě strany představovaly.

Zatímco v německé bundeslize v dresu Red Bullu Lipska patřil k tahounům mužstva, nejlepším útočníkům bundesligy a vyhlášeného kanonýra, v dresu Chelsea tuto roli nepotvrzuje. Možná tak na něj padlo prokletí modrého dresu, které potkalo například Andreje Ševčenka, Fernanda Torrese nebo Alvara Moratu.

Právě tito kvalitní útočníci střílely góly v jiných týmech, v dresu Blues se jim ale moc nedařilo. A nikdy se v Chelsea neprosadili tak, jak se od nich očekávalo. Stane se to ale i Wernerovi? Je už odepsaný? Loni totiž Lipsko dotáhl do semifinále Ligy mistrů a v dresu Red Bullu podával opravdu nadprůměrné výkony. Stál o něj i Liverpool, nakonec ale přestoupil do Chelsea.

A její trenér Frank Lampard se nevzdává a věří, že Werner svou formu najde i v Londýně. A je kvůli tomu ochotný i experimentovat. Prozradil, že pokud se Werner na hrotu útoku neprobere, zkusí mu Lampard navrhnout nový post. Werner by podle všeho mohl hrát na levém křídle.

zdroj: goal.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.