Dvě prohry v řadě? Jsme pod velkým tlakem, připustil Flick po ostudném vypadnutí s Kielem

Dvě prohry v řadě? Jsme pod velkým tlakem, připustil Flick po ostudném vypadnutí s Kielem

Nezastavitelná mašina jménem Bayern Mnichov zažila téměř bezproblémový rok 2020, vstup do nového roku jí ale moc nevyšel. Přišla na tým krize nebo se jednalo o dvě nešťastné prohry?

Loni byl Bayern takřka bezchybný, bez potíží obhájil bundesligový titul, získal DFB Pokal a senzačně ovládl i Ligu mistrů. Mnichovanům se dařilo i na podzim, až na prohru s Hoffenheimem 1:4 podávali Bavoři slušné výkony a téměř celou dobu se drželi v čele bundesligy.

Tam se sice nachází stále, před týdnem ovšem prohráli s Borussií Mönchengladbach 2:3. To by nebylo nic ostudného, jednalo se pouze o druhou ligovou prohru v sezóně, navíc s účastníkem osmifinále Ligy mistrů. Větší problém ovšem nastal v týdnu, kdy Bayern vypadl v rámci německého poháru s druholigovým Kielem.

Po remíze 2:2 vyhrál outsider z druhé bundesligy penaltový rozstřel a Bayern tak jistojistě treble neobhájí. A trenér Hansi Flick přiznává, že se jeho tým trápí. "Jsme pod velkým tlakem, musíme se brzy zlepšit," přiznal kouč Bayernu. Ten doufá, že se jeho tým v neděli dostane zpět na vítěznou vlnu, Bayern totiž vyzve Freiburg.

zdroj: goal.com

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.