Souček možná přijde o hvězdného spoluhráče, o něj kromě dvou dalších anglických gigantů stojí i Klopp

Souček možná přijde o hvězdného spoluhráče, o něj kromě dvou dalších anglických gigantů stojí i Klopp

Záloha West Hamu letos šlape jako švýcarské hodinky díky českému reprezentantovi Tomášovi Součkovi a Declanu Ricovi. Právě druhý jmenovaný je velmi často spojován s odchodem z klubu.

Odchovanec Chelsea Declan Rice přestoupil do West Hamu jako mladík v roce 2014, za A tým potom debutoval o rok později. V dresu Kladivářů se poté vypracoval v jednoho z nejlepších záložníků Premier League. Souček mu přišel loni v zimě jako parťák a s Ricem si sedli a společně tvoří velmi kvalitní zálohu.

A zatímco Souček své kvality prosazuje v Premier League zhruba rok, Rice už válí mnohem déle a odměnou by mu mohl být přestup do lepšího klubu. Sice se hovoří o zájmu Bayernu Mnichov o Tomáše Součka, odchod Rice je ale mnohem pravděpodobnější. 

O služby anglického reprezentanta se nyní de facto zajímají všechny špičkové tuzemské kluby. Již dříve se o jeho návrat pokoušela Chelsea, nabídku prý už podal i Manchester United a Manchester City. Do závodu o Rice se ale nyní zapojuje i Liverpool, který v něm vidí nového Stevena Gerrarda či Jordana Hendersona.

zdroj: goal.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.