Dynamu jsme darovali dva góly a sami nedokážeme proměnit ani penaltu, posteskl si Kučera

Dynamu jsme darovali dva góly a sami nedokážeme proměnit ani penaltu, posteskl si Kučera
OBSAHUJE OHLASY

Budějovice výhrou nad Teplicemi oslavily třetí výhru v řadě. Hráči Dynama utkání začali dobře a ve 20. minutě se přesnou hlavičkou prosadil Talovierov. Ve druhé půli vedení na 2:0 přidal z penalty Čolič a bylo hotovo. Hosté navíc v závěru neproměnili penaltu.

V táboře Jihočechů panuje spokojenost. „Musím říct, že panuje obrovská spokojenost jak s výsledkem, tak s výkonem. Na rozdíl od minulého zápasu jsme dokázali na začátku zatlačit,“ uvedl po zápase trenér Dynama David Horejš, jehož slova citoval klubový web.

„V první půli jsme byli jednoznačně lepším týmem a povedl se nám i vstup do druhého poločasu. Po většinu času jsme kontrolovali hru, pouze vlastní naivitou jsme si to zkomplikovali. Ale nakonec jsme to zvládli dobře,“ spokojeně dodal.

Naopak Tepličtí vyrobili dvě laciné chyby, které dle slov trenéra Kučery rozhodly zápas. „Podali jsme lepší výkon než s Jabloncem. Situace pro nás byla těžká po první inkasované brance, kde našemu brankáři vypadl míč a nabídl soupeři úvodní gól. Měli jsme v první půli šance na srovnání, trefit se mohl Vondrášek nebo Řezníček,“ posteskl si pro klubový web Kučera.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili hloupou chybou, kdy jsme soupeři darovali penaltu. To byl už druhý dárek pro soupeře. Zbytek utkání už si domácí pohlídali, navíc jsme nedokázali proměnit pokutový kop,“ zakončil trenér.

Zdroj: dynamocb.cz, fkteplice.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.