Karlsson: Vždycky je náročné hrát tři zápasy v týdnu, ale zvládáme to, není to problém

Karlsson: Vždycky je náročné hrát tři zápasy v týdnu, ale zvládáme to, není to problém
OBSAHUJE OHLASY

Letenští po výhře nad Mladou Boleslaví neprohráli v šestém kole po sobě a bodově se dotáhli na druhý Jablonec. V jarní části navíc ve všech třech utkání udrželi čisté konto.

Proti Boleslavi rozhodl jediný gól Davida Moberg Karlssona. „Myslím, že to byl krok kupředu. V Opavě jsme sice dali víc gólů, ale nehráli jsme tam dobře. Dneska to bylo lepší, ale samozřejmě musíme dávat víc gólů. Když to spojíme, lepší hra a víc gólů, bude to znamenat, že jsme na správné cestě,“ uvedl švédský střelec pro Sparta TV.

Švéd ke konci utkání působil unaveně. „Můj problém byl, že jsem byl tři týdny nemocný a před Opavou jsem měl jen jeden trénink. Samozřejmě je vždycky náročné hrát tři zápasy v týdnu, ale zvládáme to, to není problém,“ konstatoval.

Šestadvacetiletý křídelník získal cenu pro hráče utkání. Nicméně i Florin Nita si připsal velmi důležité zákroky. „Florin byl úžasný. Je normální, že ocenění dostane střelec. Vlastně už jsem to dlouho nevyhrál, mám z toho radost, takže žádný Florin! Ne, dělám si legraci. Florin je úžasný, už v Opavě nás za stavu 1:0 a 2:0 velmi podržel. Je to výborný gólman a jsme rádi, že ho máme,“ uzavřel střelec vítězného gólu na webu sparta.cz.

Zdroj: sparta.cz