Řepka, Kadlec, Jiránek a spol. chtějí opustit druhou nejnižší soutěž v zemi a postoupit výše...

Řepka, Kadlec, Jiránek a spol. chtějí opustit druhou nejnižší soutěž v zemi a postoupit výše...

Asi málokterý vesnický klub z "pralesní" soutěže, který hraje třetí okresní třídu, což je druhá nejnižší soutěž v zemi, se může pochlubit tím, že spolupracuje se třemi bývalými reprezentanty Česka.

TJ Sokol Červené Janovice, což je adresa z Kutnohorska, ovšem ano a dokud nedošlo k přerušení kvůli koronavirové krizi, v jejím trikotu se objevili jak Tomáš Řepka (47) s Martinem Jiránkem (41), tak Václav Kadlec (28).

Všichni jmenovaní by celku rádi pomohli do vyšší soutěže. "Děláme show. A cílem je postoupit," citoval server idnes.cz slova hrajícího trenéra Štěpána Kacafírka, jenž je pod příchody známých tváří osobně podepsán.

Dokud se hrálo, exsparťanský kapitán, jenž nemá problém zajít se svými spoluhráči po zápasech na klobásu, navíc pořád ukazoval emoce jako za starých časů z Letné, Florencie nebo Londýna...

"Rozhodčí reagoval na konflikt s protihráčem a Tomáš jim to oběma pěkně od plic vysvětlil, jak jsme to znali ze Sparty. Pan rozhodčí zůstal trochu udiven, padla žlutá kartička s varováním, ale po zápase jsme se tomu všichni společně zasmáli," ozřejmil idnes.cz citovaný jednatřicetiletý a ofenzivně laděný Kacafírek, jenž v minulosti prošel Blšany, Mostem, Vlašimí, Ústím i Příbramí.

To, že jsou Červené Janovice dost ambiciózní, dokládá i skutečnost, že měl v lednu amatérský výběr odletět na kondiční soustředí do Egypta. Opatření však zatím zamýšlený přípravný kemp odložila na únor.

Na zahraniční soustředění přitom dosáhne maximálně pár vyvolených klubů z druhé ligy, ale dál už si o něčem takovém mohou nechat celky jenom zdát.

Podzimní část sezony 2020/2021 byla předčasně ukončena. TJ Sokol Červené Janovice vládl po osmi zápasech tabulce s jednadvaceti body za sedm výher a jednu porážku, to vše při celkovém skóre 44:14.

Naproti tomu béčku Červených Janovic se však ve IV. třídě skupiny B příliš nedařilo a desetičlenné tabulce bylo po sedmi kolech předposlední se samými prohrami a pouhou jednou remízou.

Koller jde příkladem. Kandiduje do OFS Písek, ale holport se starými proberbrovskými strukturami odmítá

Zdroj: idnes.cz