Paříž si moc přeje Messiho. Jeho příchod do Francie je čím dál pravděpodobnější

Paříž si moc přeje Messiho. Jeho příchod do Francie je čím dál pravděpodobnější

Lionel Messi měl loni opustit Barcelonu, to se ale nakonec nestalo, v létě jej ale nejspíše odchod z Camp Nou nemine. Zájem o něj projevuje už několik evropských týmů, jeden z nich ale v tomto ohledu dominuje.

Messi po ostudné porážce v Lize mistrů s Bayernem 2:8 poslal Barceloně fax, kde požadoval, aby jej klub uvolnil k přestupu, to se ale nakonec nestalo a hráč se se svým zaměstnavatelem soudit nechtěl, proto nakonec přistoupil na to, že v týmu zůstane až do konce jeho smlouvy, což je koncem sezóny 2020/21.

Klub tak na něj už nebude mít žádnou páku. Messi je velkým kritikem klubové politiky a hráčem Barcelony zůstal jen kvůli věrnosti k fanouškům. To se ale v létě změní. Největší zájemci jsou podle všeho Inter Milán, Manchester City a Paris Saint-Germain.

Nejvíce si ale na něj dělají zálusk v Paříži. Rád by jej do klubu přivedl i jeho reprezentační spoluhráč Angel di Maria. "Bylo by skvělé jej tu mít. I moje manželka mi říkala, že nic lepšího by klub potkat nemohlo," prozradil Messiho přítel ve službách PSG. Své slovo by na přestupu mohl mít i jeho krajan a nový trenér klubu Mauricio Pochettino. O Messiho v létě bude zkrátka velký zájem.

zdroj: goal.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.