Bývalý slávista se vrací do Česka. Týmu Karla Jarolíma má pomoci se záchranou

Bývalý slávista se vrací do Česka. Týmu Karla Jarolíma má pomoci se záchranou

Zajímavý návrat záložníka Jaromíra Zmrhala z italské Brescie je téměř na spadnutí. Někdejší slávista má podle informací Nova Sportu posílit Mladou Boleslav.

Sedmadvacetiletý záložník předloni odešel z Edenu do Itálie. V prvním ročníku 2019/20 nastoupil v Brescii k jednadvaceti ligovým zápasům, ve kterých se střelecky prosadil dvakrát. V aktuální sezoně naskočil pouze do sedmi utkání, z čehož poslední odehrál v polovině prosince a posledních osm duelů vysedával pouze na lavičce.

Momentálně by měl v rámci hostování, které by nemělo obsahovat opci, posílit Mladou Boleslav. Ve městě automobilů se bude Zmrhal snažit kariéru opět nakopnout. Týmu Karla Jarolíma by měl pomoci se záchranou v nejvyšší české soutěži a získat větší herní vytížení. Stane se tak už devátým hráčem, kterého Středočeši v zimním přestupovém okně přivedli.

Pokud bude jeho angažmá na českých trávnících úspěšné, tak by rodák ze Žatce stále mohl zabojovat i o návrat do reprezentace, za kterou naposledy nastoupil v říjnu 2019.

„Konečné rozhodnutí padlo v poslední lednové neděli a v následujícím pondělí už jsem trénoval v Boleslavi. Především chci pravidelně hrát. Udělám maximum pro zlepšení jejího postavení v ligové tabulce. Viděl jsem její poslední dva ligové zápasy a bylo zřejmé, že se herně zvedá,“ uvedl záložník pro fkmb.cz.

Zdroj: sport.tn.cz, fkmb.cz