Bednářovi je ze současného letenského "S" blbě. Na Spartu podle něj má jen šest, sedm hráčů...

Bednářovi je ze současného letenského "S" blbě. Na Spartu podle něj má jen šest, sedm hráčů...

Jedním z hostů pondělního pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport byl také exreprezentant se sparťanskou minulostí Roman Bednář, jehož poslední domácí výkon letenského "S" proti vršovickým Klokanům (0:1) vyloženě zklamal.

Dle bývalého střelce West Bromwiche či Hearts vyhrál soubor Luďka Klusáčka na čele s Tomášem Necidem zaslouženě. Na sparťanské půdě se tak stalo po dlouhých pětadvaceti letech...

"Klokani zaslouženě vyhráli, výkon Sparty nebyl hodný Sparty. Není to poprvé, poslední roky na ni koukám na televizi a je mi vyloženě blbě, bohužel," nebral si servítky sedmatřicetiletý internacionál.

Hlavního kouče Václava Kotala by se však za každou cenu nezbavoval. "Pan Kotal zvládl kus práce. Z průměrného týmu udělal na nějaký čas vítězný tým, protože tam má na Spartu šest, sedm hráčů. Měl bys mít kvalitu, nebo srdíčko a charakter. Já neviděl žádnou změnu, plán B. Tři frajeři si přihrávají vzadu, běží dvacet, třicet minut a nic. My jsme třeba s Bohemkou prohrávali, pak přišel nějaký impuls a otočili jsme to. Tady nic necítím. Emoce tam musí být,“ přidal někdejší hráč Leicesteru City, Blackpoolu, Kaunasu či Sivassporu.

Slovo od Petra Svěceného dostal také další "penzista" Václav Kadlec, jenž by měl v budoucnu tu a tam nastupovat spolu s Tomášem Řepkou a Martinem Jiránkem za TJ Sokol Červené Janovice. "Spíš je mi z toho smutno, výkon samozřejmě nebyl dobrý. Nemám rád říkat, že někdo není hoden Sparty, ale stojí to už nějakou dobu za prd. Trvá to několik let. Od příchodu pana Kotala hráli 3-5-2, bylo to nové a dařilo se. Teď se ale na to každý připraví. Není tam nic, čím by to změnili, je to hodně čitelné,“ uzavřel nynější fitness kouč, jenž v minulosti prošel německým i dánským fotbalem.

Glosa Honzy Rajnocha: Vyjít s Dočkalem není vždycky jednoduché, ale Spartě má pořád co nabídnout. A jaký vzkaz mám pro vedení soutěže?

Zdroj: isport.blesk.cz