Van Buren? Viktorii prý moc netankuje. Jeho agent ale o nedostatek nabídek nemá strach...

Van Buren? Viktorii prý moc netankuje. Jeho agent ale o nedostatek nabídek nemá strach...

Protože se na sešívanou soupiskou pro Evropskou ligu nevešel čtyřlístek Mick van Buren, Júsuf Hilál, Michal Beran a Taras Kačaraba, je možné, někdo z výše zmiňovaných ještě vršovický Sinobo Stadium opustí.

Na domácí scéně se totiž může v rámci zimního přestupového okna měnit dres až do 8. února a je možné, že si o další změnu řeknou i samotní hráči, kteří se mohou cítit na vedlejší koleji.

O návrat bahrajnského dlouhána Júsufa (27), který se v zimě zranil, stojí Slovan Liberec, který ho měl vypůjčeného již v podzimní části (9 ligových vystoupení a 1 gól).

"S Júsufem jsme v kontaktu a zkusíme ho přivést i na jaro. Berana řešit nebudeme," ozřejmil na serveru isport.blesk.cz Pavel Hoftych na konto hráče, jenž si na české půdě udělal jméno v Bohemians Praha 1905.

Pokud jde o zarputilého nizozemského bojovníka Van Burena (28), jehož si mistr v první polovině sezony odložil v Českých Budějovicích (8 ligových startů a 1 gól), i on by opět mohl měnit trikot.

Na Střelecký ostrov, kde si před pár dny pořídili Dame Diopa, už by se však vrátit neměl. Podle Deníku Sport se o jeho možném angažování bavili v plzeňských kancelářích. Tím spíš, že mu za pár měsíců končí v Edenu smlouva.

Na západě Čech ale scénář s bývalým křídelníkem Den Haagu, Excelsioru či Esbjergu odmítli. "Van Burenův příchod k nám v létě není příliš pravděpodobný," citoval Sport svůj zdroj, který má konexe na značku z Doosan arény.

"Mick má platnou smlouvu do léta. Co bude dál, uvidíme. Je před námi ještě 17 kol plus Mol Cup. Spousta zápasů. Mick má v Čechách dobré jméno, takže o nedostatek nabídek nemám strach," vyjádřil se jeho agent Jiří Müller, jehož slova vyšla na iSport.cz.

Pět úkolů pro Vrbu: Zatraktivnit Spartu, vyjít s Rosou a získat si Dočkala a spol.

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.