Barák dal vzpomenout na Drogbu a hlásí: Taky bych jednou rád skóroval ve finále Ligy mistrů

Barák dal vzpomenout na Drogbu a hlásí: Taky bych jednou rád skóroval ve finále Ligy mistrů
OBSAHUJE VIDEO

Autorem jubilejní tisící branky Hellasu Verona v Serii A byl šestadvacetiletý český reprezentant s minulostí v Udinese či Lecce Antonín Barák, jenž rozhodl duel s Parmou (2:1) po rohovém kopu ze vzduchu.

Komentátoři kanálu Sky Sports přirovnali jeho pondělí trefu ke slavné brance Dididera Drogby ve finále Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov, která se datuje do roku 2012.

"To byla první věc, co mě napadla. Taky bych jednou rád skóroval ve finále Ligy mistrů. Doufám, že splním jisté cíle a budu se nadále zlepšovat," vyprávěl po závěrečném hvizdu odchovanec Příbrami s krátkou minulostí ve Vlašimi či Slavii, jehož slova publikoval portál idnes.cz.

Ve Veroně se mu daří. Nenastoupil pouze kvůli nemoci či trestu a devatenáct dosavadních startů v ligové sezoně dokázal přetavit v pět branek, čímž se přiblížil ke svému italskému maximu z ročníku 2017/2018, kdy dokončil rok se sedmi góly.

Společně s Mattiou Zaccagnim, který je členem širšího kádru italské reprezentace, je momentálně nejlepším střelcem Hellasu. A to odehrál o dva zápasy méně...

"Je to pro mě příjemná sezona, daří se nám. Mám radost, když předvedeme dobrý výkon, také kvalitně trénujeme. Jsme dobrá parta, v tom je naše síla," doplnil na idnes.cz svěřenec chorvatského kouče Ivana Juriče.

Suchý se může za pár měsíců loučit s bundesligovým děním. Čeká ho po 11 letech návrat domů?

Zdroj: idnes.cz

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.