Nejvíce nabídek nepřišlo na Simu, nýbrž na Koláře, údajně by mohl v létě bojovat o post jedničky s Mandandou

Nejvíce nabídek nepřišlo na Simu, nýbrž na Koláře, údajně by mohl v létě bojovat o post jedničky s Mandandou
OBSAHUJE OHLASY

Na domácí scéně sešívaní kralují, ve čtvrtek svěřence Trpišovského čeká tvrdý test. Slavia se představí proti aktuálně třetímu týmu z Premier League, tím je Leicester City.

„Já jsem zrovna nepatřil mezi ty, kteří by si přáli tým z Premier League hned do osmifinále, dokonce jsem byl v kabině jediný. Všichni chtěli anglický tým. Leicester je nyní jeden z nejlepších týmů v Evropě, pro Slavii je souboj s ním možná takovým předčasným finále,“ citoval web aktualne.cz slova Jaroslava Tvrdíka, který byl v podcastu sázkové společnosti Fortuna.

Boss Slavie si je vědom, že ve dvojzápase s Leicesterem bude moct své hráče dobře zhodnotit. „Na twitteru jich mám ohromné množství, v dobrém slova smyslu mě spamují se žádostmi o Simu,“ pokračoval šéf sešívaných.

Přestože na devatenáctiletý objev podzimní části sezony v zimě přišlo několik nabídek, na listu případných prodejů není na prvním místě. Na to dosáhl brankář Ondřej Kolář, kterého Slavia ani v létě nepustila za 10 milionů eur.

„Na Koliho se jezdí dívat z německé, španělské, nebo francouzské ligy. Loni jsme udělali dohodu, že v Edenu zůstane o rok déle. Kdyby ovšem letos přišla nabídka, která by odpovídala jeho představám - a on byl chtěl do Francie, protože tam jako dítě žil a umí jazyk - a byla výhodná pro klub, z morálního hlediska bychom o ní museli přemýšlet. Ale není to jistota, že odejde,“ konstatoval Tvrdík.

Instagramový účet slaviapraha1892 uvádí, že údajně už leží konkrétní nabídka z Francie od Olympique Marseille. Ve francouzském celku chytá pětatřicetiletý Steve Mandanda a možná i to je důvod, proč jeden z nejúspěšnějších francouzských klubů hledá nového brankáře.

Zdroj: aktualne.cz, instagram.com/slaviapraha1892