Podcast: Tahoun Leicesteru Vardy zklamal, Provod zářil. Co by měla Slavia do odvety změnit?

Podcast: Tahoun Leicesteru Vardy zklamal, Provod zářil. Co by měla Slavia do odvety změnit?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Slavia vyzvala Leicester - a nevedla si špatně. Elitní tým anglické ligy nevstřelil v Edenu branku, zabiják Jamie Vardy neodehrál dobrý duel. Kdo z Pražanů zahrál skvěle a jaká je cesta k senzačnímu postupu? To řeší nová epizoda fotbalového pořadu Kontrapresink.

Leicester rozhodně nebral zápas proti sešívaným na lehkou váhu. Trenér Brendan Rodgers nasadil téměř to nejsilnější, co měl k dispozici. Chyběli mu sice hned tři krajní obránci, zbytek týmu ale rozhodně nebyl "béčkový".

Hvězdný kanonýr Vardy, přímočarý Barnes i důmyslný Tielemans - ti všichni hráli v Edenu v základní sestavě. Gól se ale žádnému hráči Lišek vstřelit nepovedlo. Slavia tak vyrazí na odvetný zápas na Ostrovy s nadějným výsledkem 0:0.

Odpovídá výsledek předvedené hře? Kteří hráči Trpišovského mužstva podali dobrý výkon a kteří naopak zůstali za očekáváním? Je současná Slavia silnější než ta, která s Tomášem Součkem v čele hrála čtvrtfinále Evropské ligy či skupinu Champions League? A jaký je recept na postup?

Epizodu podcastu Kontrapresink o dvojzápase Slavia - Leicester můžete poslouchat na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts.

Spotify I Apple Podcasts I Google Podcasts