Bosák: Možná, že přichází i čas Trpišovského. Divil bych se, kdyby si ho nevšimli funkcionáři z první či druhé anglické ligy

Bosák: Možná, že přichází i čas Trpišovského. Divil bych se, kdyby si ho nevšimli funkcionáři z první či druhé anglické ligy

To, aby dokázal český celek ve vyřazovací fázi evropských pohárových soutěží vyřadit anglického zástupce, se skutečně nestává příliš často a Slavia se ve druhé polovině sezony 2020/2021 stala teprve čtvrtou klubovou značkou, již se to povedlo.

Před ní dosáhly něčeho podobného Slovan Liberec, který zastavil Ipswich Town (2001/2002), Sparta, jež se dostala dál přes Watford (1983/1984) a Dukla, na jejíž síle ztroskotal Everton (1978/1979).

Úřadující domácí šampion z Edenu udělal na King Power Stadium radost také komentátorovi České televize Jaromíru Bosákovi. Podle něj sešívaní - snad až na úvodních 20 minut - nepůsobili jako mužstvo, které si to přijelo do Leicesteru užít, dostat nakládačku a pak žít měsíce z toho, že si zahráli na ostrovech.

Byť Jindřich Trpišovský zmínil v pozápasových odchodech možnou novou vlnu odchodů ("Budu rád, pokud už hráči odejdou, tak aby šli za částku, která Slavii pomůže k doplnění kádru. Pokud někdo odejde, tak doufám, že ne zase za 6 milionů eur. Kluci ve West Hamu už ukázali, že mohou v Anglii hrát, a jsem si jistý, že stejné výkony mohou předvádět i další"), velký zájem by mohl být také o něj a jeho realizační tým.

Alespoň podle pětapadesátiletého odborníka z Realu TOP Praha. "Jsem zvědav, co udělá tento úspěch s pozicí Jindřicha Trpišovského. Moc bych se divil, kdyby si ho nevšimli manažeři a funkcionáři některých klubů z Premier League nebo Championship. Už jsme si zvykli, že ze Slavie odchází hráči do kvalitních zahraničních klubů. Možná že přichází i čas trenéra...," napsal Bosák ve svém komentáři pro server seznamzpravy.cz.

Bývalý šéf Horních Měcholup, Viktorie Žižkov a Slovanu Liberec pracuje pro slavné "S" od ledna 2018, čili něco málo přes tři roky. Nyní je jeho tým stále ve hře hned o tři různé trofeje.

Pokud někdo odejde, doufám, že ne zase za 6 milionů eur, říká Trpišovský. Rodgers se ho ptal na Simu

Zdroj: seznamzpravy.cz