Podcast: Skandál v zápase Chelsea - United a óda na Coufala. Je Guardiola přeceňovaný?

Podcast: Skandál v zápase Chelsea - United a óda na Coufala. Je Guardiola přeceňovaný?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Šlágr mezi Chelsea a United góly nenabídl, zajímavých momentů ale ano. Kdo z hráčů zaujal a kdo naopak zůstal za očekáváním? A co sporná penaltová situace ve vápně Blues a následné kontroverzní výroky Rudých ďáblů? To všechno probírá nová epizoda Kontrapresinku. 

Dva týmy, které by rády znovu získaly mistrovský titul. Chelsea prochází obměnou pod vedením nového kouče, United ke změně zatím nesáhli. Který z celků je na tom lépe a co přinesl jejich vzájemný zápas? To je první tématem nové epizody, kdy se zaměřujeme i na Tammyho Abrahama, Kaie Havertze, neviditelného Bruna Fernandese či skandální výrok obránce Luka Shawa.

Posvítíme si i na Vladimíra Coufala, který za skvělé výkony v dresu Hammers dostává samou chválu. Je to vzhledem k nízké přestupové částce klubový přestup století? A má bývalý pravý bek sešívaných na lepší klub?

Rozebereme si i Manchester City. Ten vyhrává jeden zápas za druhým, obdivu se ale Pep Guardiola od části fotbalové veřejnosti nedočká. Má totiž k dispozici neomezené prostředky. Je taková kritika namístě? I to je tématem nejnovější epizody Kontrapresinku.

Fotbalový pořad Kontrapresink můžete každý týden poslouchat na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.