Velká ztráta pro Bohemians. Po Vodhánělovi nepodepsal novou smlouvu ani další hráč

Velká ztráta pro Bohemians. Po Vodhánělovi nepodepsal novou smlouvu ani další hráč
OBSAHUJE OHLASY

Sotva co o víkendu vedení Bohemians 1905 potvrdilo, že klub opustí záložník Jan Vodháněl, který se nechal slyšet, že už za Klokany hrát nechce, tak to podobně s odchodem vypadá u Tilla Schumachera. Bývalý obránce Borussie Dortmund nebyl v nominaci na poslední ligový duel proti Českým Budějovicím, a i on odmítl prodloužit smlouvu, která mu vyprší v létě.

„Klub mě požádal o rychlé rozhodnutí ohledně prodloužení smlouvy. Managementu jsem sdělil, že bych se v létě rád chopil nové sportovní výzvy a nabídku na prodloužení jsem odmítnul. V reakci na to mi bylo jasné, že od nynějška budou upřednostňováni ostatní hráči,“ citoval web sport.cz slova Schumechera.

Krajní obránce, jenž prošel mládežnickými týmy německé reprezentace, dosud za Bohemku odehrál 34 ligových utkání a je dost možná, že už jich víc nepřidá. „Aktuálně jsme blízko středu tabulky, takže rozumím rozhodnutí klubu z pohledu budoucnosti. Ale z lidského hlediska je to škoda, protože jsem se s Bohemians vždy ztotožňoval. Klub opouštím jen proto, že ve své kariéře chci udělat další krok,“ pokračoval třiadvacetiletý Němec.

Novou nabídku na angažmá neprozradil. „Snažím se najít klub, s nímž se můžu okamžitě identifikovat jako hráč. A říct: Tohle je skvělý klub, skvělí fanoušci, skvělé prostředí. Dávám tomu tady od začátku dvě stě procent. Doufám, že nový klub brzy představím,“ uzavřel Schumacher.

Zdroj: sport.cz