Pookřání Tecla? Na Slavii není jediný člověk, který by mu to nepřál. Jeho přístup je pro trenéry velká škola

Pookřání Tecla? Na Slavii není jediný člověk, který by mu to nepřál. Jeho přístup je pro trenéry velká škola

Slávistický tábor byl po hokejovém výsledku 10:3 s třetiligovými Karlovými Vary, který ho vystřelil mezi nejlepších osm mužstev domácího poháru, spokojen.

Asistent Jaroslav Köstl chválil zejména autora čtyř branek Stanislava Tecla, jenž se vrátil do sestavy po delší době a například ve Fortuna:lize odehrál k tomuto datu jen 339 minut čistého času.

"Na Slavii není jediný člověk, který by mu to nepřál. Jak on funguje v kabině i v momentě, kdy třeba nehraje, je něco úžasného. Jeho přístup je pro nás jako trenéry velká škola, všichni mu fandíme. Jsme rádi, že to proti Varům zvládl jak výkonem, tak i produktivitou. Dlouho nehrál, potkal ho dvakrát Covid, měl navíc i nějaké zranění. Jsme za něj hrozně šťastní a je to jeden z hráčů, který strhl tým k tomu skvělému výkonu," chválil člen realizačního týmu slavného "S".

Sedmý březnový den přivítají sešívaní ostravský Baník a rozstřílený rychlonohý forvard s minulostí v Plzni či Jablonci by mohl dostat šanci znovu. I kdyby to mělo být až v průběhu utkání a on měl naskočit z lavičky náhradníků.

Jediným negativem bylo zranění tří hráčů. V Edenu proti účastníkovi ČFL totiž nedohráli ani Petr Ševčík, ani Ibrahim Traoré a ani Michal Beran, který šel přitom do akce poprvé od svého prosincového zranění...

"Všechny zranění vypadají dost podobně, jedná se o zásahy do oblasti kolene, teď je to těžké soudit. Jedou na vyšetření, vážnost zranění se někdy ukáže až po delším časovém úseku. Žádné bližší informace o tom zatím nemám, doufám ale, že se nebude jednat o nic vážného. Všechny hráče budeme potřebovat i dále, zatím ale nevíme, jak to s nimi bude vypadat," krčil rameny na webu slavia.cz blízký spolupracovník Jindřicha Trpišovského.

Slavia deseti góly zničila Karlovy Vary, pod Ještědem rozhodla jediná trefa Peška

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.