Mladý Višinský připomíná Köstlovi Barnese z Leicesteru. Čeká u něj raketový vzestup jako v případě Simy?

Mladý Višinský připomíná Köstlovi Barnese z Leicesteru. Čeká u něj raketový vzestup jako v případě Simy?
OBSAHUJE VIDEO

V pohárovém osmifinále nezářil v barvách Slavie pouze třicetiletý forvard Stanislav Tecl, jenž skóroval čtyřikrát, ale i o třináct let mladší Denis Višinský, jenž vybojoval pokutový kop a byl podepsán pod dvěma góly a dvěma asistencemi.

Ze všech přítomných hráčů sešívaného béčka tak na sebe upozornil nejvíce právě tento sedmnáctiletý teenager, jenž asistentovi Jaroslavu Köstlovi připomíná Harveyho Barnese z Leicesteru City, jenž už má za sebou i debut v reprezentaci Albionu.

"Ten to na hřišti vyšíval, to je jasné. Není to ale jen o něm. V první řadě chci pochválit akademii Slavie, protože co se týká komplexních schopností, jsou hráči nyní na úplně jiném levelu než ti, kteří se s námi zapojovali do tréninku před dvěma nebo třemi roky. Není to jen o Denisovi, který předvedl opravdu vynikající výkon, ale všichni hráči, které si z juniorky vytahujeme na tréninky, jsou na úplně jiné úrovni, než tomu bývalo dříve. Poděkování klukům do akademie a doufáme, že takových Višinských je tam více. Svojí šanci určitě dostanou, protože když to budou hráči jako Denis, určitě se ji zaslouží," přednesl na klubovém webu člen realizačního týmu.

Trenérský štáb od něj bude mít do budoucna vysoké očekávání. "Denis se v prvních pěti minutách trochu zapekl, protože ač se hrálo proti třetiligovému soupeři, dlouho nehrál soutěžní zápas. Trochu tahal nohy, pak se ale rozkmital. Připomíná mi Barnese z Leicesteru, je to dost podobný typ. Uvidíme, jaká bude jeho budoucnost, jestli na křídle, nebo na desítce. Má neskutečné fotbalové myšlení a všichni i s Jindrou Trpišovským a Houšťou jsme z něj unešení. Je s námi už delší dobu a vidíme, co v sobě má. Strašně mu přejeme a doufáme, že jeho kariéra poroste raketově jako třeba u Abdallaha Simy, a bude to platný hráč týmu, což ukázal, že by být mohl," uzavřel na slavia.cz kolega Houšteckého, Řeháka či Černého.

Hvězda Vysočiny Vejmola: Desáté místo je ostuda, na jaře se musíme zvednout zase vzhůru! Jak vzpomíná na Norsko?

Zdroj: slavia.cz