Jsou Morata a Dybala budoucností Juventusu? "Šedý vlk" Ravanelli si myslí následující...

Jsou Morata a Dybala budoucností Juventusu? "Šedý vlk" Ravanelli si myslí následující...

Bývalý útočník Juventusu Turín i italské reprezentace Fabrizio Ravanelli potvrdil, že je fanouškem jak Španěla Álvara Moraty (28), tak Argentince Paula Dybaly (27).

"Šedý vlk", jenž ukončil profesionální kariéru v roce 2005 a předtím prošel také Middlesbrough, Marseille, Laziem či Derby County, je přesvědčen o tom, že mohou vést ofenzivu turínských Bianconeri z Juventus Stadium i v dalších letech.

"Morata a Dybala jsou dva naprosto odlišní hráči, ale oba jsou velmi důležití a byť mají jiné přednosti, spolupracují velmi dobře. Jsou budoucností Juventusu," pronesl na stránkách Gazzetta dello Sport vítěz Ligy mistrů i Poháru UEFA z let 1996 a 1993.

"Argentinec je pro tým zásadním článkem. Po boku Moraty může vést Juve v éře po Ronaldovi. Jeden z nich dokáže svým driblingem vytvořit početní převahu, zatímco druhého zdobí rychlost a síla," chválil ofenzivní tykadla Pirlova kádru Ravanelli.

A jak vidí letošní obhajobu? Šestatřicetinásobný držitel Scudetta v tuto chvíli ztrácí na vedoucí Inter deset bodů a vše směřuje k tomu, že se mu přetrhne dlouholetá vítězná šňůra. Do konce ale ještě zbývá třináct kol.

"Nerazzurri mají aktuálně všechny předpoklady k tomu, aby svůj útok na titul dotáhli. Už nefigurují v žádné jiné soutěži. Když se soustředíte jen na jeden jediný cíl, musíte ho přinést domů. Pokud by to nedotáhli, čelili by velkým problémům," zakončil dvaapadesátiletý rodák z Perugie.

Nejlepší střelci Serie A? Ronaldo má v cestě za první cenou Capocannoniere nejspíše jen jednoho konkurenta

Zdroj: TribalFootball

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.