Schumacher: Klub mi nabídl, abych zůstal. Bylo to těžké, ale odmítl jsem. V létě pro mě nastane nová kapitola

Schumacher: Klub mi nabídl, abych zůstal. Bylo to těžké, ale odmítl jsem. V létě pro mě nastane nová kapitola
OBSAHUJE VIDEO

Defenzivně laděný univerzál s minulostí v mládežnických výběrech Borussie Dortmund Til Schumacher (23) má před sebou posledních pár měsíců v Ďolíčku.

Jak mladý Němec avizoval v interview pro YouTube kanál Bohemians Praha 1905, láká ho nová výzva, leč o své nové klubové adrese ještě úplně jasno nemá.

O rozhodnutí, že novou smlouvu už nepodepíše, informoval sportovní úsek Klokanů již v lednu. "V létě mi vyprší smlouva a rozhodl jsem se, že ji neprodloužím, i když to bylo těžké. Klub mi nabídl, abych tu zůstal. Odmítl jsem to. V létě pro mě nastane nová kapitola," avizoval bývalý zadák Vysočiny Jihlava, kterého přivedly do českého prostředí Pardubice, za něž si ovšem v soutěžním utkání vůbec nekopl.

Se zelenobílými barvami sídlícími u Botiče by se nerad loučil ve zlém. "Není to nic proti klubu. Je skvělé tady být, je to úžasný klub. Zažil jsem tady skvělé časy a stále zažívám. Nechci, aby to vypadalo, že pro mě sezona skončila. Skončí až v létě," přidal rodák z Essenu, jenž v této sezoně odehrál za Bohemku 823 minut.

Schumacher dorazil do Vršovic v létě roku 2018 a od té doby odehrál za svůj nynější tým 34 ligových a 3 pohárové duely. Jak se jeho příběh bude odvíjet v létě - zahraje si i za třetí české mužstvo, nebo se třeba vrátí do rodné země?

Hvězda Jihlavy Vejmola: 10. místo je ostuda, na jaře se musíme zvednout zase vzhůru! Jak vzpomíná na Norsko?

Zdroj: bohemians.cz