Příbram měla na Liberec mnohem více času na přípravu. Musíme vyhrát, neskrývá Horváth ambice. Lehké to ale nebude

Příbram měla na Liberec mnohem více času na přípravu. Musíme vyhrát, neskrývá Horváth ambice. Lehké to ale nebude

Předposlední Příbram před týdnem neodehrála kvůli karanténě soupeře utkání s pražskou Spartou, na duel s Libercem tak měla mnohem více času, o to méně tréninků ji ale zase čeká před dohrávkou nebo před dalšími zápasy. Tým Pavla Horvátha je na tom tabulkově ale špatně.

Příbram je předposlední a má stejně bodů jako poslední Opava, už loni i předloni ji sestup minul jen tak tak a letos to podle všeho bude opět boj o udržení až do posledního kola. Příbram potřebuje body z každého zápasu, jenže z následujících dvou to bude velmi těžké. Nejdříve přijede Liberec, pak ji čeká dohrávka na Spartě a poté souboj s nabuzeným Baníkem pod novým koučem Smetanou.

Jenže tři zápasy bez bodů by byly v boji o udržení velkým průšvihem. A trenér Horváth si je toho vědom. Od víkendového utkání s Libercem tak očekává tři body. "Nemáme co ztratit, v každém zápase můžeme jen získat. Liberec jsme sledovali, velmi se jim daří, jejich hráči mají formu, nebude to snadné, ale my si soupeře nemůžeme vybírat, bodovat musíme v každém zápase, abychom se v lize zachránili,“ konstatoval příbramský kouč.

Měli jsme minulý víkend volno, a tak jsme přidali v tréninku. Pracovali jsme na zlepšení ve všech směrech, dostali jsme velkou šanci se dát dohromady, měli jsme více času na přípravu," pokračoval Horváth. Ten tak bude usilovat o další jarní překvapení, nedávno totiž jeho mužstvo doma senzačně urvalo bod s mistrovskou Slavií. Ten může mít v závěru cenu zlata, rozhodovat totiž bude každý gól a každá remíza...

zdroj: FK Příbram