Možná je to klišé, ale opravdu si myslím, že v tabulce patříme výš, říká teplický Moulis

Možná je to klišé, ale opravdu si myslím, že v tabulce patříme výš, říká teplický Moulis
OBSAHUJE OHLASY

Ofenzivní záložník Teplic Pavel Moulis se trefil podruhé za sebou a sám připustil, že ještě několik dalších šancí neproměnil. Zároveň dodává, že Skláři patří v tabulce na vyšší patra, než se nyní nacházejí.

V sobotu proti Opavě se podílel při výhře 3:1 jedním gólem a jednou asistencí. V minulém kole jeho branka zajistila remízu s Baníkem. „Nevím, jestli se mi vrátila forma, ale každý ofenzivní hráč se prezentuje hlavně čísly, teď mám 2+1 ze dvou zápasů a za to jsem hrozně moc rád. Doufám, že to bude pokračovat, ale hlavní je tým, abychom se dostali do herní i výsledkové pohody. Možná je to klišé, říká to spousta týmů, ale já si opravdu myslím, že patříme v tabulce výš,“ přemítal devětadvacetiletý Moulis pro web fkteplice.cz.

V aktuální sezoně má na kontě tři branky a čtyři asistence. „Nějakým způsobem jsme ustálili sestavu, nastupuju pravidelně, cítím důvěru, díky tomu se mi hraje dobře. Za bývalého trenéra jsem nastupoval i na jiných postech, ale na to se nemůžu vymlouvat ani se k tomu vracet, teď mi to vyhovuje, a to je super,“ liboval si.

Teplice neprohrály už čtyři zápasy v řadě. „Nevím, jestli tohle je nejlepší týden, protože v prosinci se nám taky dařilo, ale začátek jara byl hodně špatný. Zvedli jsme se až se Slavii, pak jsme mohli vyhrát na Baníku, kdyby nebyla ta zbytečná penalta, v týdnu jsme zvládli pohár a v sobotu proti Opavě výhra, takže super. Teď jsme si tím hodně pomohli i v hlavě, je to totiž i hodně o psychice,“ uvedl bývalý hráč Olomouce, Příbrami, Jablonce či Ústí nad Labem.

Zdroj: fkteplice.cz