To se nám dřív nestávalo, lituje inkasované branky Kolář

To se nám dřív nestávalo, lituje inkasované branky Kolář
OBSAHUJE OHLASY

Prožil zvláštní zápas. Jeho zavání přineslo z ničeho nic vyrovnávací branku. Po druhé však svůj tým tradičně podržel. "Vždycky se dá něco udělat." reagovala po zápase opora Slávie.

„Poslední dobou dostáváme góly ze standardek často,“  uvedl v televizním pozápasovém rozhovoru do televize a inkriminovaný moment ho evidetně mrzel. Slávisté jež měli v té době jasnou převahu dostali gol "z ničeho", celkově však může v dvojzápase sehrát klíčovou roli. 

Okamžitě se objevili reakce, které Koláře osočili z laxnosti. To však strážce sešívané svatyně odmítá a přinesl i vlastní argumentaci. "Jediné, co jsem mohl udělat, by bylo, že bych do hráče skočil. Jestli bych to měl, neměl, těžko říct, musím se na to podívat. Byla by z toho penalta, já bych dostal žlutou kartu a za týden v odvetě bych stál. Buď byla možnost, že to nestihne, nebo dá pod sebe. Vyšla bohužel ta druhá varianta." uvedl po zápase v rozhovoru pro server Idnes.cz.

V druhém poločasu ovšem Kolář dostál pověsti nejlepšího golmana ligy, která pomohla domacím k remízovému výsledku. "Trefil to takovým divným kopem. Já se zrovna přemisťoval a měl jsem štěstí, že mi vyšel krok a že on to dal pod břevno, takže se mi to povedlo ještě vyškrábnout. Dostat ještě takovýhle gól, tak by nás to asi položilo." ohlíží se velkou šancí Kenta, která mohla znamenat krutou prohru pro dalším velice sympatickém výkonu.

Za týden ovšem čeká Slavii i s Kolářem v brance pořádná fuška.

Zdroj: Idnes.cz