Horváth: Byla jen otázka času, kolik Baník nastřílí gólů, bohužel to vypadá, že kluci to v sobě tolik nemají

Horváth: Byla jen otázka času, kolik Baník nastřílí gólů, bohužel to vypadá, že kluci to v sobě tolik nemají
OBSAHUJE OHLASY

Příbram prohrála i druhý venkovní zápas během týdne. Z Ostravy dokonce odjela s pětigólovým výpraskem a už tři zápasy nevstřelila branku. Trenér Horváth přiznal, že šance na záchranu každou prohrou klesají.

Proti Baníku byl někdejší hráč Plzně spokojený jen s první půlhodinou. „Z mé strany mohu zápas hodnotit asi jen prvních třicet minut. To jsme Baníku stačili, byli jsme i nebezpeční, ale po prvním gólu to byl náš konec,“ uvedl Horváth pro klubovou televizi.

„Nejsme v psychické pohodě. Kvalita se jasně projevila a postupně bylo jen otázkou času, kolik gólů Baník nastřílí. I s dalšími trenéry se snažíme dennodenně pracovat, koukáme na videa, hledáme chyby, v čem se zlepšit, ale nestačí to,“ zalitoval po čtvrté prohře v řadě příbramský trenér, jehož slova citoval web idnes.cz.

„Naše šance na záchranu každým zápasem, každou prohrou klesají. Naše pozice je těžší a těžší,“ upřímně přiznal pětačtyřicetiletý kouč. Sílu však v sobě cítí. „Sílu v sobě cítím. Nerad prohrávám, není mi to příjemné, ale bohužel na hřišti to někdy vypadá, že kluci to v sobě tolik nemají,“ dodal.

Nepřeceňujme to, přijdou lepší soupeři, krotil emoce po debaklu Příbrami ostravský trenér Smetana

Zdroj: fkpribram.cz, idnes.cz

Video: YouTube

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.