Obrovsky zklamané vedení Dynama vytvořilo týmu nadstandardní platové podmínky a očekává zřetelné zlepšení přístupu...

Obrovsky zklamané vedení Dynama vytvořilo týmu nadstandardní platové podmínky a očekává zřetelné zlepšení přístupu...

Třiačtyřicetiletý trenér Dynama David Horejš, jenž na Střeleckékm ostrově vládne již od října 2015, byl po posledním výbuchu ve Zlíně notně nespokojen. 

Na tiskové konferenci hovořil o tom, že si jeho hráči přijeli na zlínskou Letnou zahrát fotbálek a dle jeho slov to vypadalo na ploše tak, jako by byli uspokojeni z toho, že mají 30 bodů.

"Takto dál nemůžeme hrát a v těžkých zápasech se Spartou a Plzní musíme zabrat. Teď bude potřeba, abychom na hřišti měli opět válečníky a abychom se vrátili k tomu, co nás v minulosti zdobilo," burcoval jihočeskou šatnu kouč, jehož slova nabídl web dynamocb.cz.

Jeho tým měl vstup do nového kalendářního roku 2021 povedený start, ale v posledních týdnech se ubral plyn a na výhru se čeká již šest zápasů za sebou, s tím, že mužstvo už nefiguruje ani v domácím poháru...

K aktuální situaci se v úvodu nového pracovního týdne vyjádřil i jeden z akcionářů Dynama Miroslav Dvořák. "Na úvod je potřeba říci, že v průběhu ledna panovala se vstupem do nového roku spokojenost a za to všem patřil velký dík. Avšak v tuto chvíli je potřeba také konstatovat, že za poslední měsíce jsme hráčům i členům realizačního týmu vytvořili nadstandardní platové podmínky a zároveň jsme výraznou měrou vylepšili materiální zabezpečení A-týmu pro tréninky i zápasy," citovaly člena vedení stránky dynamocb.cz.

"Z tohoto pohledu panuje obrovské zklamání z posledních výsledků, zejména pak z prohraných zápasů s Opavou, Mladou Boleslaví a Zlínem. Způsob, jakým tým tato utkání odehrál, je neakceptovatelný a očekáváme zřetelné zlepšení zejména v přístupu hráčů k zápasům. V opačném případě budeme muset na vzniklou situaci zareagovat, protože od našeho týmu očekáváme v každém zápase maximální nasazení a konečné umístění v horní polovině tabulky," doplnil jihočeský představitel.

Úkol pro Kladrubského, Diopa či Talovierova to není nikterak nereálný - desáté Dynamo má v tuto chvíli stejně bodů jako devátá Sigma a o bod méně než osmé Pardubice. S tím se určitě něco dělat dá.

Slavia v Glasgow a s Opavou, Sparta s Baníkem a v Budějovicích, Chelsea - Atlético, West Ham - Arsenal!

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.