Přelstí Barcelona konkurenty v boji o podpis Haalanda? Laporta už byl na námluvách u jeho agenta

Přelstí Barcelona konkurenty v boji o podpis Haalanda? Laporta už byl na námluvách u jeho agenta

Snad všichni giganti evropského fotbalu se zajímají o služby norského zázraku Erlinga Haalanda. Dotáhnout tento transfer do úspěšného konce bude velmi náročné a vedení Blaugranas už podniklo první kroky. Podle španělského deníku Sport prezident Katalánců Laporta už kontaktoval Haalandova agenta.

Joan Laporta se už údajně zkontaktoval s Minem Raiolem, který je jeho velmi dobrý známý. Staronový prezident Messiho a spol si prověřil aktuální situaci okolo hráče. Média tvrdí, že o své budoucnosti nakonec rozhodne samotný hráč a není vyloučené, že ještě jednu sezonu zůstane v Německu, obzvlášť pokud se Dortmundu podaří kvalifikovat do Ligy mistrů.

Rovněž už není tajemstvím, že odstupná klauzule dvacetiletého hráče se šplhá až na 75 milionů eur, jestliže by Haaland odešel už během tohoto léta, částka by mohla být ještě vyšší. Navíc agent Raiola je známý tím, že si vyžádá nemalou provizi pro sebe.

Laporta by si chtěl díky známosti v jednáních vymoct lepší pozici, ale nebude to mít vůbec jednoduché. O Haalanda mají zájem kluby jako Real Madrid, Chelsea či Manchester City, kde hrával jeho otec.

Zdroj: sport.es