Vágner: S trenéry už jsem domluvený na věcech, na kterých je potřeba zapracovat. Potrénujeme a zlepším to

Vágner: S trenéry už jsem domluvený na věcech, na kterých je potřeba zapracovat. Potrénujeme a zlepším to
OBSAHUJE OHLASY

Čerstvě osmnáctiletý teenager Matyáš Vágner má za sebou týden velkých premiér, které v rámci slávistického áčka zažil jak v Evropské lize, tak ve Fortuna:lize.

Jaké pocity měl po vítězném prvoligovém debutu s Opavou? "Jsem hrozně rád, že jsme to navzdory brzké červené kartě zvládli. Zvládli jsme to jako tým, vyhráli jsme 4:0 a za první nulu jsem moc šťastný," vyprávěl na klubovém webu mladík, jenž zatím za slavné vršovické "S" neinkasoval.

Fanoušci ho zvolili hráčem utkání, díky čemuž měl dvojnásobnou radost. "Když jsem se dozvěděl, že jsem byl zvolený, byl jsem hodně překvapený. Hrozně moc bych chtěl poděkovat fanouškům za hlasy. Jsem moc rád, že jsem mohl nastoupit. Hlavní ale je, že jsme to zvládli," těšilo kolegu zraněného Ondřeje Koláře.

Co říká tomu, že si ho trenérský štáb vytáhl do akce už tak v mladém věku? "Jsem rád, že jsem dostal šanci. Snažím se ji maximálně využívat, každý den trénovat a posouvat se nahoru. Každý trénink je tu skvělý. Máme tady fantastické trenéry, ať už to byl trenér Kostelník v mládeži, nebo trenérské duo Kolář, Černý, což jsou fantastičtí trenéři, kteří mi toho dali hodně a pomáhají mi," pronesl na stránkách slavia.cz.

Za jeho svatyní byl během utkání ostřílenější kolega Přemysl Kovář. "Chodí tam, i když chytá Koli. Pomáhá s organizací obrany, s čímž mi pomohl. Zvládli jsme to, za což jsem hrozně rád," přidal Vágner, jenž využije nadcházející repre pauzu hlavně pro trénink. "Pár hráčů tady zůstane a můžeme trénovat naplno. S trenéry už jsem domluvený na věcech, na kterých je potřeba zapracovat. Potrénujeme a zlepším to," navnadil slávistické publikum.

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.