Trpišovský si zavolá s Coufalem i Součkem: Arsenal budu se zájmem studovat zpětně, to není práce, ale zábava

Trpišovský si zavolá s Coufalem i Součkem: Arsenal budu se zájmem studovat zpětně, to není práce, ale zábava

Domácí suverén z vršovického Sinobo Stadium, který v tuzemské soutěži táhne obrovskou sérii bez porážky, půjde v rámci Evropské ligy opět do akce až v dubnu.

Čtvrtfinále s Arsenalem je v plánu na dny 8. a 15. dubna, s tím, že dvojzápas tentokrát nezačíná v Praze, nýbrž na londýnském Emirates Stadium.

Aktuálně devátý tým Premier League o víkendu remizoval 3:3 v londýnském derby s lépe postaveným West Hamem a potenciál naznačil mimo jiné i tím, že dokázal srovnat z nepříznivého stavu 0:3.

Viděl třináctinásobné mistry Anglie také Jindřich Trpišovský? "Viděl jsem kousek, se Sukem a Cufem si určitě zavoláme. Je teď navíc repre pauza, takže budu se zájmem zpětně sledovat zápasy Arsenalu, to není práce, ale zábava," avizoval renomovaný stratég na stránkách slavia.cz.

"Arsenal občas mění rozestavení hráčů i rotaci. West Ham do utkání vstoupil skvěle, Arsenal ale ukázal svojí velkou kvalitu v útočné fázi a vyrovnal, v závěru mohl dokonce i vyhrát. Byl to takový jejich klasický zápas, hodně gólů dali, ale dost jich také dostali,“ doplnil odborník, jenž se do Edenu přesunul z Liberce.

Zatímco jeho tým čekají do střetu s Kanonýry ještě dva zápasy se Zbrojovkou a Sigmou (pokud si ho úřadující mistr neodloží), celek španělského manažera Mikela Artety narazí před evropským děním už jen na Liverpool.

Zdroj: slavia.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.