Podcast: Je Slavia rasistická? Dva góly Součka a Mourinhův konec. Kam půjde Haaland?

Podcast: Je Slavia rasistická? Dva góly Součka a Mourinhův konec. Kam půjde Haaland?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Slavia je klub rasistů! Nebo ne? Kauza vzniklá v Glasgow je stále třaskavým tématem v českém fotbale i společnosti. Kdo tady lže? A jaké budou následky pro pražský klub? Kromě slávistické kauzy probíráme i Manchester United, Arsenal či Tottenham.

Rasismus, napadení, nevpuštění do šaten, zkrátka aféra obřích rozměrů. Čtvrteční střetnutí skotských Rangers a Slavie přerostlo do něčeho mnohem většího, než je pouhý fotbalový zápas. Věříme Kúdelovi, nebo Kamarovi? Co udělala Slavia špatně? Je pravděpodobné, že český stoper červenobílých odejde od Uefy s trestem? A má Slavia navždy zničenou pověst?

V části věnované Premier League je pak řeč i o příštím soupeři Trpišovského celku v Evropě, tedy londýnskému Arsenalu. Ten o víkendu doháněl ztracený zápas proti West Hamu. Proč je Artetův tým nekonzistentní?

Řeč přišla i na jejich severolondýnské sousedy. Spurs vyletěli z Evropy šokujícím způsobem ve dvojutkání s Dinamem Záhřeb a třeba brankář Lloris si po zápase nebral absolutně servítky. Je atmosféra v týmu na bodu mrazu? Jdou hráči proti Mourinhovi a je tohle trenérův konec v klubu?

S vypadnutím, avšak z FA Cupu, se musel o víkendu smířit i jiný klub, a sice Manchester United. Tuhle trofej Solskjaerova družina nezíská, z domácího poháru je vymetl Leicester. Udělal norský trenér chybu, že šetřil Shawa a Fernandese? A je Donny van de Beek nejhorším nákupem století?

Fotbalový pořad Kontrapresink můžete poslouchat na SpotifyApple Podcasts a Google Podcasts.