Juventus volá ztraceného syna a profitovat na tom má i Everton. Jaká dohoda je na dosah?

Juventus volá ztraceného syna a profitovat na tom má i Everton. Jaká dohoda je na dosah?

Do konce této sezóny zbývají ještě téměř dva měsíce, přesto ji může Juventus hodnotit jako nevydařenou. Pod taktovkou nového kouče Pirla hvězdný klub z Turína nepředváděl parádu jako v minulých letech a dal šanci konkurenci chopit se kormidla. I proto se očekává, že v létě dojde v kádru k celé řadě změn, které mají pomoci Stará dámě zpět na vrchol.

Juventus by rád získal zpět svého odchovance Moise Keana. Talentovaný jednadvacetiletý útočník aktuálně sbírá zkušenosti v barvách PSG, kam byl zapůjčen z Evertonu. Zámožný francouzský klub se netají zájmem o jeho dlouhodobější služby, ale anglický majitel se nechal slyšet, že prodej není na pořadu dne.

Podle informací Gazzetta dello Sport by ale přeci jen klub z Liverpoolu mohl změnit názor, aby mohl ukořistit vytouženou posilu. Juventus plánuje radikální řez ve středu své zálohy a v létě by měli být uvolněni Aaron Ramsey i Adrian Rabiot. V případě druhého jména se odhaduje cena okolo 25 milionů liber a také se ví, že by jej ve svých službách viděl právě Everton.

Kouč Carlo Ancelotti nyní zvažuje všechny možnosti a stále trvá na tom, že by nejraději Juventusu Keana pouze zapůjčil. Stará dáma ale trvá na tom, že by měla proběhnout trvalá výměna mezi oběma kluby a pak se nebude zdráhat Rabiota na Ostrovy pustit.

Zdroj:  gazzetta.it

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.