Vrba: Sparta patří do Ligy mistrů. Rok a půl je dost dlouho na to, abychom majitele přesvědčili, že to s námi má smysl

Vrba: Sparta patří do Ligy mistrů. Rok a půl je dost dlouho na to, abychom majitele přesvědčili, že to s námi má smysl

Pavel Vrba začal svou misi ve službách dvanáctinásobného českého mistra, jenž ovšem čeká na ligový primát již od roku 2014, pěti výhrami v řadě, což je považováno za úspěch.

V posledním měření sil před reprezentační přestávkou však vítěz minulého ročník MOL Cupu nepřesvědčil a z jihočeského Střeleckého ostrova si odvezl za bezgólovou remízu pouhý bod. Před dalším programem s Teplicemi může jít o varování...

"Po výhrách si myslíte, že jste na dálnici a nic vás nezastaví. Ale pak píchnete kolo a musíte ho opravit, než budete pokračovat dál,“ vrátil se k poslední ztrátě v interview pro idnes.cz nástupce Václava Kotala.

Po Sklářích, které Sparta přivítá doma, narazí jeho mužstvo na Jablonec a poté přijde na řadu konfrontace s lídrem a hlavním rivalem Slavií.

"Doufám, že jsme v Budějovicích opravdu jen píchli a nezadřeli motor. Teď přijdou silnější soupeři, tak se ukáže," přidal šéf Nity, Vindheima, Karlssona a spol, jehož slova nabídl portál idnes.cz.

Sám renomovaný odborník má sice smlouvu jen do léta příštího roku, ale vlastníka Daniela Křetínského hodlá výkony i výsledky přesvědčit, aby se pracovní dohoda ještě prodloužila...

"Sparta patří do Ligy mistrů. Rok a půl je dost dlouho na to, abychom majitele přesvědčili, že to s námi má smysl," pronesl na stránkách idnes.cz sedmapadesátiletý rodák z Přerova, jenž dorazil na Letnou letos v únoru.

Sám po plzeňských úspěších ví, že si jde v evropských pohárech přijít na velmi pěkné peníze. "Cíle Sparty? V první řadě úspěch v Evropě. Nejlepší sponzor je UEFA," uzavřel webem idnes.cz citovaný bývalý šéf Žiliny, Plzně, Anži Machačakal či Razgradu, jenž má za sebou i pár let na lavičce české reprezentace.

Hra o budoucnost! Těchto pět sparťanů čeká ve zbytku jara boj o velký přestup či setrvání na Letné

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.