Kdo se bude pakovat z Juventusu? Nedvěd s předsedou Staré dámy mají odlišný pohled na Pirla

Kdo se bude pakovat z Juventusu? Nedvěd s předsedou Staré dámy mají odlišný pohled na Pirla

Juventusu se v letošní sezoně nedaří. V Lize mistrů vypadl už v osmifinále s Portem, poté následovala ligová porážka s Beneventem a v klubu se podle italských médií se spekuluje o konci trenéra Pirla i Pavla Nedvěda.

Po prohře s Beneventem 0:1 byl údajně z kabiny turínského celku slyšet křik a urážky mezi trenérem Pirlem a předsedou Juventusu Andreou Agnellim.

Jelikož tým okolo Ronalda je v Serii A až na třetím místě a na první Inter ztrácí po 27 kolech deset bodů, tak jediná šance na zisk trofeje zůstává v poháru Coppa Italia, kde ve finále Stará dáma poměří síly s Atalantou.

Viceprezident klubu Pavel Nedvěd již dříve ujistil, že Pirlo bude trenérem nadále. „Rozhodli jsme se pro tento projekt s Andreou a věděli jsme, že mohou přijít těžkosti. Chtěli jsme, aby se nám dařilo lépe než teď a nezvládli jsme to, ale s problémy jsme počítali. Jsme v klidu. Jsme na správné cestě a zůstaneme na ní,“ uvedl pro ČTK, na adresu Ronalda dodal, že je pro něj nedotknutelný a minimálně do léta 2022 zůstane v nejúspěšnějším italském celku.

Zdroj: sport.tn.nova.cz, ČTK

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.