Podcast: Souček přisel o parťáka a ostudná Chelsea. Překvapí Slavia mizerný Arsenal? A kdo bude chytat?

Podcast: Souček přisel o parťáka a ostudná Chelsea. Překvapí Slavia mizerný Arsenal? A kdo bude chytat?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Chelsea poprvé pod Tuchelem prohrála - a byla to síla. Proč modrý tým schytal takový debakl od outsidera? Mizerně si počínal i Arsenal, má proti němu zraněními zmítaná Slavia šanci? A poradí si West Ham bez svého nejlepšího hráče? 

Chelsea si pod novým trenérem dlouho vedla více než dobře. První prohra přišla paradoxně proti k sestupu odsouzenému týmu West Bromwich Albion. Vše navíc vyvrcholilo o den později, když se na tréninku servali Kepa a Antonio Rüdiger. Jde o ojedinělé zaváhání, nebo Chelsea čeká horší období?

Arsenal prohrál 0:3 s Liverpoolem a mohl být ještě rád. Kteří hráči jsou pro mužstvo trenéra Artety klíčoví? A má proti londýnskému celku šanci Slavia? Jak si sešívaný celek poradí s absencí stoperů a kdo bude chytat?

Řešíme o vrcholící boj o top 4 a tedy i o Ligu mistrů. Je Liverpool definitivně zpátky a splní svou povinnost? A jaká budoucnost čeká West Hama po zranění kapitána a nejlepšího hráče Declana Rice?

Řeč přijde i na anglickou nominaci na blížící se evropský šampionát. Experti Sky Sports a bývalí fotbalisté Jamie Carragher a Gary Neville do svého výběru nezařadili hvězdu BVB Jadona Sancha. Co je k tomu vedlo? To vše a mnohem více v nové epizodě.

Pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.