Neuzrál čas, aby začal jablonecký Schranz uvažovat o útoku na korunu pro krále střelců?

Neuzrál čas, aby začal jablonecký Schranz uvažovat o útoku na korunu pro krále střelců?
OBSAHUJE OHLASY

Protože slovenský rychlík v jabloneckých službách Ivan Schranz v minulosti prošel i Spartou, středeční gól do letenské sítě, který byl v této sezoně Fortuna:ligy již devátým, mu pochopitelně chutnal...

Jde o jeho nejcennější trefu v české nejvyšší soutěži? "Těžko říct, ale je hodně cenná a máme z ní velkou radost, jak já, tak celé mužstvo. Pro mě je každý gól povzbuzením a určitě i pro mužstvo. Dodává sebevědomí a jsem za góly rád," uvedl v interview pro web fkjablonec.cz reprezentant našich východních sousedů, jemuž nahrával na gól velezkušený Jan Krob.

Díky posledním třem bodů dokázal severočeský soubor v tabulce předstihnout právě družinu Pavla Vrby, která poklesla na třetí pozici. Evropské poháry už by proto nemusely být daleko. "Upřímně, zatím se o tom nebavíme, je to ještě daleko. Je před námi ještě hodně těžkých zápasů. Náš cíl je hrát v tabulce co nejvýše. A to se nám momentálně daří. Když budeme ke každému zápasu přistupovat a bude se nám v něm dařit jako ve středu, tak věřím, že poháry zase přijdou a zahrajeme si je. Zatím se na to ale nijak dopředu nedíváme a jdeme od zápasu k zápasu," přiblížil.

Obrovi z metropole mimochodem dával branku také minulý týden v rámci MOL Cupu. "Poslední zápasy se mi proti ní dařilo, takže se tedy asi dá říct, že se mi proti ní daří. Zápasy s ní mám asi trochu radši. Ono když se vyhrává, tak je to paráda," přidal svěřenec kouče Petra Rady.

Nepřemýšlí se svou formou o útok na korunu pro nejlepšího střelce soutěže? "V hlavě to mám nastavené asi tak, že musíme vyhrávat co nejvíce zápasů a já musím mužstvu pomoci góly co nejvíce. A když se mi z nějakého osobního hlediska podaří se dostat na co nejvyšší metu vstřelených gólů, tak to bude jen dobře. Ale uvidíme, jak to dopadne," zaznělo z úst kolegy Pilaře, Doležala a spol., jehož vyjádření nabídl web fkjablonec.cz.

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.