Byli jsme ustrašení, báli jsme se hrát. Je to pro nás smutný konec, přiznal Kolář a chválil Lacazetteho

Byli jsme ustrašení, báli jsme se hrát. Je to pro nás smutný konec, přiznal Kolář a chválil Lacazetteho
OBSAHUJE VIDEO

Ondřej Kolář nastoupil po návratu z marodky do tří zápasů, s tím, že ten v rámci čtvrtfinálové odvety Evropské ligy dopadl nejhůře. Jaké první dojmy po vysoké domácí porážce 0:4 s Arsenalem měl?

"Takto rychle po zápase jsem samozřejmě smutný. Všichni jsme doufali, že je velká šance postoupit, ale oni nám ukázali, jak jsou velký tým. hned na začátku nám dali najevo, kdo bude držet otěže zápasu. Dali rychlý gól, který rozhodčí naštěstí neuznali, ale vzápětí jsme dostali další. Vstoupili jsme do utkání dobře, ale pak jsme byli ustrašení, báli jsme se hrát. Je to pro nás smutný konec," přiznala sešívaná jednička, jejíž slova vyšla na webu slavia.cz.

V utkání čelil i pokutovému kopu, který bezpečně proměnil nejlepší střelec Gunners Alexandre Lacazette. "Měl jsem ho nastudovaného, i trenéři na mě křičeli, ať skáču doprava. Jenže to je tak chytrý hráč, že čekal, v poslední chvíli se podíval, kam jdu, a poslal mi to na druhou stranu. Ukázal, že je to TOP hráč," pochválil svého soupeře bývalý gólman Slovanu Liberec.

Celkově se však jedná o vydařené tažení vyřazovací částí - neprohrálo se s Leicesterem City, Glasgow Rangers ani na Emirates Stadium. "Je to teď smutné hodnocení, všichni jsme zklamaní, že jsme nepostoupili dál. Postupem času si ale všichni řekneme, že to je neskutečná a fantastická sezona. Došli jsme strašně daleko v Evropě, v lize se nám také daří. Kdyby nám někdo řekl po prvním utkání v Beerševě, že dojdeme do čtvrtfinále, ťukali bychom si na hlavu," neměl problém přiznat stránkami slavia.cz citovaný šestadvacetiletý brankář.

Podporují Poborského i Pelta s Berbrem?! A naštval Hoftych svou gratulací brankáře Nguyena?

Zdroj: slavia.cz