Karabec před Opavou: Musíme nastoupit s čistou hlavou a zase si začít věřit

Karabec před Opavou: Musíme nastoupit s čistou hlavou a zase si začít věřit

Pražská Sparta se v posledních týdnech trápí a body ztrácí jako na běžícím páse. Naposledy se tak stalo v Ďolíčku, když v týdnu remizovala s Pardubicemi 2:2. Nálada v kabině není optimální, ale svěřenci kouče Pavla Vrby chtějí zakončit sezónu na druhém místě v tabulce, proto se musí vyvarovat dalších chyb a zbytečných ztrát.

V neděli nastoupí Sparta doma proti poslední Opavě a povinností je získat tři body. Jablonec díky výhře 2:0 nad Českými Budějovicemi zvýšil svůj náskok na druhém místě na čtyři body, což letenský tým nemůže nechat bez odezvy.

„Musíme se soustředit na Opavu a zabrat. Jestli chceme uhrát to druhé místo, tak musíme zase začít vyhrávat. Je třeba se dát dohromady. Stále to máme ve svých rukách. Když budeme vyhrávat, tak věřím, že to zvládneme. Ten los je sice těžší, ale pořád jsme Sparta a musíme vyhrávat,“ nechal se slyšet Sáček v rozhovoru pro klubovou televizi Sparty.

Podobného názoru je i talentovaný středopolař Adam Karabec. „Atmosféra v týmu teď není moc dobrá, protože jsme v posledních kolech ztratili hodně bodů. Naše výkony nebyly úplně optimální, jak bychom asi všichni chtěli. Měli bychom si to všechno probrat u videa a tam by to taky mělo zůstat. Do dalšího zápasu musíme jít s čistou hlavou, hrát uvolněně a věřit si. Věřím, že to druhé místo ubojujeme a nakonec tam tak skončíme, ale ještě máme hodně kol před sebou a budeme muset zabrat,“ dodává sedmnáctiletý mladík.

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.