Kapitán Opavy stále nerezignoval na záchranu: Už delší dobu říkám, že tenhle tým má na víc než tam, kde jsme

Kapitán Opavy stále nerezignoval na záchranu: Už delší dobu říkám, že tenhle tým má na víc než tam, kde jsme

Opavští táhnou nepříjemnou šňůru šesti porážek v řadě, v tabulce jsou s patnácti získanými body poslední a pět kol před koncem je jejich pozice všelijaká, jen ne růžová.

Tím spíš, že na patnácté Teplice ztrácí deset bodů. Pětatřicetiletý kapitán Jan Žídek, jenž se v posledním kole se Spartou vrátil do hry po třízápasové pauze, však pořád ještě věří v udržení elitního statusu...

Soubor Radoslava Kováče si to ve zbytku soutěže rozdá s Bohemians 1905, Zlínem, Sigmou, Zbrojovkou a Plzní.

"Šanci na záchranu stále vidím, i když musím upřímně říct, že to bude hodně složité. Pořád si totiž myslím, co říkám delší dobu – že tenhle tým má na víc než tam, kde jsme," zaznělo z úst bývalého zadáka Frýdku-Místku.

"Byl bych špatný kapitán, kdybych tomu nevěřil. Stoprocentně věřím, že to stále ještě můžeme zdramatizovat. Potřebujeme porazit Bohemku a doufám, že tabulku ještě zamotáme," přidal na sfc.cz ostřílený matador, jenž v této ligové sezoně naskočil do 22 duelů a při té příležitosti nasbíral tři branky a sedm žlutých karet.

Šance, že se bude hrát na stadionu v Městských sadech nejvyšší soutěž i na podzim, je ovšem opravdu mizivá. Pokud by se tak stalo, možná by se dalo hovořit i o fotbalovém zázraku.

Slavia s Plzní, Sparta v Liberci, Ústí - Prostějov, Manchester United s AS Řím i Liverpoolem

Zdroj: sfc.cz